d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Iso Help > Szamitogep Vásárlás
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 24 2014 07:38am
Quote (Senee @ Nov 24 2014 01:35pm)
mondjuk ja arra a tápra rákerestem árukereso 34k huf? wtf

bár nemtom minek kellett ilyen konfighoz ekkora táp nekem az 500 is bőven elég






ja mondjuk ok az 3 éves ár
Member
Posts: 9,481
Joined: Mar 2 2008
Gold: 4,344.95
Nov 24 2014 07:49am
én amikor tápokat nézegettem akkor az 550-es verziója az odinnak 19.000 volt ( 1 éve)
és szerintem senki sem tudja hogy minek az a táp. Lehet, hogy olyat tudott szerezni olcsón.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 24 2014 07:51am
mindenesetre hiába ilyen jó a táp, nem fogja tudni eladni így
max ha kiszedné a tápot és akkor alkatrészenként
.........de akkor meg a ddr2 ram meg az ilyenek nem kénének senkinek

ördögi mókuskörös kerék

This post was edited by Senee on Nov 24 2014 07:51am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 24 2014 07:52am
Quote (DHB @ 24 Nov 2014 15:49)
én amikor tápokat nézegettem akkor az 550-es verziója az odinnak 19.000 volt ( 1 éve)
és szerintem senki sem tudja hogy minek az a táp. Lehet, hogy olyat tudott szerezni olcsón.


Ja, legalabb tapot jot vett bele, ha mar a tobbi szar.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 24 2014 07:53am
Quote (Baleee @ Nov 24 2014 01:52pm)
Ja, legalabb tapot jot vett bele, ha mar a tobbi szar.


hát attól függ mikor vette
régen még jó volt ez teljesen
bár ja az a táp még ma is indokolatlan :XD de ha olyat tudott olcsón akkor olyat tudott.. csak ez most így bojkottálja a dolgot pont
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll