Quote (Baleee @ Nov 24 2014 01:52pm)
Ja, legalabb tapot jot vett bele, ha mar a tobbi szar.
hát attól függ mikor vette
régen még jó volt ez teljesen
bár ja az a táp még ma is indokolatlan :XD de ha olyat tudott olcsón akkor olyat tudott.. csak ez most így bojkottálja a dolgot pont