Kincs ami nincs (Bud Spencer - Terence Hill)
1984-ben, 9 évesen láttam először moziban a családdal, nagyon tetszett,
1987-ben lett VHS-kazettát lejátszó videomagnónk, sikerült megszerezni a filmet, legalább 30-szor megnéztük, az öcsémmel egyes jelenetek párbeszédeit kívülről tudjuk idézni, hosszú perceken át

amióta van YouTube, ott is megnéztem kb. 20-szor elejétől a végéig, továbbá a jobb jeleneteket még többször

legutóbb pár napja

angol nyelven is végignéztem 1X, de nem igazán tetszett, a magyar szinkron sokkal mulatságosabb!!!