Quote (Cpt_Ghost @ 21 Nov 2014 16:41)
ne legyen
miért kéne eltartania a társadalomnak azokat akik nem csinálnak semmit?
Mert most is ez tortenik, csak megannyi segely / juttatas formajaban, temerdek burokratikus lepesen keresztul.
Ha letezne a basic income akkor ezek nagyon egyszeruen mukodnenek, es biztositanak az egyenek tuleleset, meg akkor is, ha azok valamilyen oknal fogva tartosan munkanelkuliek lesznek.