d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Urleny Leszamolas
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 19 2014 06:11pm
Quote (jarabekg @ Nov 20 2014 12:08am)
ez urkutatas B)

gyere szena, nevelj te is ufot!!!


nekem van csak nem emlékszem a jelszora

Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 19 2014 06:11pm
Quote (jarabekg @ Nov 20 2014 02:08am)
ez urkutatas B)

gyere szena, nevelj te is ufot!!!


ha pizzát, kólát lehet neki adni, akkor szerintem elkezdi

a senee nevel egy kis seneet :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 19 2014 06:44pm
xUbicica
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 20 2014 01:05am
Hmm, igy elso ranezesre, jobb a grafikaja, mint a lolnak.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 20 2014 01:43am
ra se kellett neznem hogy tudjam, szebb mint a dota

This post was edited by Anarkin on Nov 20 2014 01:45am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 20 2014 01:53am
Quote (Senee @ Nov 20 2014 01:11am)
nekem van csak nem emlékszem a jelszora

http://4.ii.gl/4abrBpfJ1.png


nekem is volt, de ez csalas!

kezdj ujat
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 20 2014 02:38am
Quote (sylke @ 20 Nov 2014 01:48)
fejezd már be a szar topicok nyitását
végre elment vanek erre itt okádod magadbol a minösithetetlen fost


mert vanek = jarabeg = joey
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 20 2014 09:13am
elkezdtem botozni, 1 hét múlva 1v1 jara
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 20 2014 09:19am
the feels

még emlékszem hogy az általánosos haverjaim vettek rá hogy toljam ezzel, aztán másfél év nevelés után elfelejtettem a jelszavát, shieet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 09:20am
Szolek Péter
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll