Quote (Vismajor @ Nov 17 2014 11:17am)
Én is vendég voltam vmi meghívott vacsorán, ahol egy csajnak volt házavató bulija.
Az egyik csaj elhozta a paliját.
A vendéglátó csaj nagyon sokat sütött/főzött mindenféle finomság volt.
A csaj a konyhában odament a pasiához, hogy vigyenek e haza ebből az XY sütiből, mert a vendéglátó felajánlotta
Erre a csóka fennhangon, úgy h a vendéglátó csaj is halotta
"Áh nem, annyira nem volt jó"
Vagy vmi ilyesmi
azt hittem pofám leszakad
Nemtudom, annyira nem gáz sztori