d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rossz Tapasztalatok Vendégekkel > Iso Story
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,115.80
Nov 17 2014 04:27am
Quote (Baleee @ 17 Nov 2014 12:20)
Egesz nap nem kajaltam ertelmesen, aztan vtibinel megittunk egy rakas olcso instant kavet, mikozben mudozni probaltunk, vegul egesz ejjel fostam naluk kb. Biztos jo vendeg lehettem. Bar akkor meg nem volt (sajat) gyereke meg, meg senki mas nem is volt otthon.


:-)))))
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 17 2014 04:29am
Egyik szilveszterkor azt mondta a házigazda meg a csaj h amikor megdugtam a motorháztetőn a garázsban akkor letörtük a tükröt meg az antennát ://
De én ezt sosem vallottam be, kurvára nem emlékeztem rá
de attól még lehet :(
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 17 2014 04:30am
elmentünk szilveszteri házibuliba, bebaszcsi, vizipipa, 420

befoglaltuk az egyik szobát 6-an, úgy hogy nem is tudtuk kinél vagyunk

valaki kopog, mondom jó, odaültettük egyik srácot az ajtóba hogy ne engedjen be senkit
de csak kopog

ő volt a host.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 17 2014 04:31am
Quote (Anarkin @ 17 Nov 2014 12:30)
elmentünk szilveszteri házibuliba, bebaszcsi, vizipipa, 420

befoglaltuk az egyik szobát 6-an, úgy hogy nem is tudtuk kinél vagyunk

valaki kopog, mondom jó, odaültettük egyik srácot az ajtóba hogy ne engedjen be senkit
de csak kopog

ő volt a host.


mondtam én hogy jo nagy paraszt vagy
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 17 2014 04:32am
gombassuti
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 17 2014 05:03am
Quote (Vismajor @ Nov 17 2014 11:17am)
Én is vendég voltam vmi meghívott vacsorán, ahol egy csajnak volt házavató bulija.
Az egyik csaj elhozta a paliját.
A vendéglátó csaj nagyon sokat sütött/főzött mindenféle finomság volt.
A csaj a konyhában odament a pasiához, hogy vigyenek e haza ebből az XY sütiből, mert a vendéglátó felajánlotta
Erre a csóka fennhangon, úgy h a vendéglátó csaj is halotta
"Áh nem, annyira nem volt jó"
Vagy vmi ilyesmi
azt hittem pofám leszakad


Nemtudom, annyira nem gáz sztori
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 17 2014 05:04am
Ja igen: sose szervezzetek olyan bulit ahol onkentes hozzajarulasokbol akarjatok fizetni a koltsegeket. Egy bizonyos letszam folott eleg durva vesztesegeket lehet csinalni. :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 17 2014 05:11am
Nem voltam még vendég / vendéglátó.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 17 2014 05:13am
Quote (fahrii @ 17 Nov 2014 12:11)
Nem voltam még vendég / vendéglátó.


Te amugy mivel utod el az idod ket edzes kozott?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 17 2014 05:19am
én egyik szilveszterkor vendégként voltam egy ilyen baráti iszogatáson

annyira bebasztam, hogy sikeresen mellészartam a wcnek
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll