d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Uber > Vismajor Vs. Josheide
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 14 2014 02:56pm
Quote (josheide @ Nov 14 2014 09:50pm)
Tul hosszu lett az elso post ezert dobtam a pollt. Az emberek elobb szavaztak volna, mintsem hogy vegigolvassak a leirast.


logikus
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 14 2014 02:58pm
Quote (Vismajor @ 14 Nov 2014 21:56)
logikus


Ennel kevesebbre sose szamits tolem. :)
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Nov 14 2014 03:28pm
1€ -_-

gonosz élet.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 14 2014 03:34pm
Quote (Psyclon @ 14 Nov 2014 23:28)
1€  -_-

gonosz élet.


lol ennyivel egy normális ember a seggét törli
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 14 2014 03:47pm
Biztos hogy le van írva valahol. Ha nem lenne már beperelték volna őket. Persze sokan nem olvassák el még a hitelszerződésüket sem, nemhogy egy ilyet. Alap ha valami rendszer kártyaadatot kér tőlem utána olvasok, hogy miért kell az neki.

/e egész jó áraik vannak Zürich-ben, mindig azt hittem, hogy itt a gatyámat is el kéne fizetni taxira.

This post was edited by ace07 on Nov 14 2014 03:50pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 14 2014 03:56pm
Quote (ace07 @ Nov 14 2014 10:47pm)
Biztos hogy le van írva valahol. Ha nem lenne már beperelték volna őket. Persze sokan nem olvassák el még a hitelszerződésüket sem, nemhogy egy ilyet. Alap ha valami rendszer kártyaadatot kér tőlem utána olvasok, hogy miért kell az neki.

/e egész jó áraik vannak Zürich-ben, mindig azt hittem, hogy itt a gatyámat is el kéne fizetni taxira.


https://get.uber.com/sign-up/
nincs
persze lehet h a felhasznalasi feltetelekben benne van, azt tenyleg nem olvastam el, ahogy senki gondolom
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 14 2014 03:58pm
Quote (Vismajor @ 14 Nov 2014 22:56)
https://get.uber.com/sign-up/
nincs
persze lehet h a felhasznalasi feltetelekben benne van, azt tenyleg nem olvastam el, ahogy senki gondolom


Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll