d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Overwatch Blizzard Etc
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2014 03:17am
Quote (Senee @ Nov 12 2014 09:11am)
heartstonet is mindenki fikázta aztán mindenki kedvencévé vált

jó lesz ez


Ja
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 12 2014 03:18am
Quote (Senee @ 12 Nov 2014 10:11)
heartstonet is mindenki fikázta aztán mindenki kedvencévé vált

jó lesz ez


nem
a hs egy fos
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 12 2014 04:04am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 12 2014 09:18am)
nem
a hs egy fos


az is egy vélemény

meg ez a másik 20 millió is

http://www.gamespot.com/articles/hearthstone-passes-20-million-players-what-do-you-/1100-6422336/
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 12 2014 04:15am
Quote (xGurke @ Nov 12 2014 09:06am)
Remelem kombinaljak a d3 gyonyoru grafikajat a hs akciodus jatekmenetevel es akkor tuti siker lesz


a fantasztikus d3 endgamet se felejtsük el
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 12 2014 04:27am
official overwatch h8 topic

megerte 5 fgt kolteni ra, biztos sok konstruktiv meg objektiv diszkusszio fog itt folyni
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 12 2014 04:33am
Quote (Makkertest @ 12 Nov 2014 08:31)
Sehogy. Ez blizzard játék lesz.


rohogok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 12 2014 05:03am
Quote (Senee @ 12 Nov 2014 11:04)


a lol is egy szar attol fuggetlenul, hogy otven millioan jatszanak vele
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 12 2014 05:10am
Quote (Makkertest @ 12 Nov 2014 09:31)
Sehogy. Ez blizzard játék lesz.


10/10
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 12 2014 05:11am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Nov 2014 12:03)
a lol is egy szar attol fuggetlenul, hogy otven millioan jatszanak vele


de azert te is jatszol vele ;D

amugy nem tom miert fikazzatok a gamet, video alapjan nekem tetszetos, bar ettol fuggetlenul, nem hiszem, hogy egy percet is fogok vele jatszani

This post was edited by Fej on Nov 12 2014 05:12am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 12 2014 05:13am
Quote (Fej @ 12 Nov 2014 12:11)
de azert te is jatszol vele


Nem igazan, elmentem lvl 14-ig kb, aztan abbahagytam mert unalmas
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll