d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ajfos Userek Halp
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 8 2014 06:58am
Quote (TuskesVanek @ 8 Nov 2014 14:55)
nincs mit, remélem valaki beléd nyomja a levegőt az infúziós zacskóból :)


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71507874&f=129
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 8 2014 07:06am
Quote (Fej @ Nov 8 2014 01:58pm)
mi az h "amig itt fekszek", beteg vagy?



mutik a terdem mert szetbasztam csutortokon focin
Quote (TuskesVanek @ Nov 8 2014 01:55pm)
nincs mit, remélem valaki beléd nyomja a levegőt az infúziós zacskóból :)



jolvan, szeretem amikor ideges vagy, vergodj csak tovabb te tocsa fos a szonyegen
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 8 2014 07:09am
Quote (jarabekg @ Nov 8 2014 02:06pm)
mutik a terdem mert szetbasztam csutortokon focin


jolvan, szeretem amikor ideges vagy, vergodj csak tovabb te tocsa fos a szonyegen


orrodat esetleg nem műtik már meg, hamár úgyis egy helyen matatnak?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 8 2014 07:09am
Quote (jarabekg @ Nov 8 2014 02:06pm)
mutik a terdem mert szetbasztam csutortokon focin


jolvan, szeretem amikor ideges vagy, vergodj csak tovabb te tocsa fos a szonyegen


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71507874&f=129
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 8 2014 07:17am
Quote (TuskesVanek @ Nov 8 2014 02:09pm)


nem lattam meg toled oyan posztot ami nem a vergodes topikba illett volna :)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 8 2014 07:17am
Quote (jarabekg @ Nov 8 2014 02:17pm)
nem lattam meg toled oyan posztot ami nem a vergodes topikba illett volna :)


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71507874&f=129
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 8 2014 07:18am
Quote (TrollBoss @ Nov 8 2014 02:09pm)
orrodat esetleg nem műtik már meg, hamár úgyis egy helyen matatnak?


10/10
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2014 07:21am
Quote (jarabekg @ 8 Nov 2014 14:06)
mutik a terdem mert szetbasztam csutortokon focin


jolvan, szeretem amikor ideges vagy, vergodj csak tovabb te tocsa fos a szonyegen


hat akkor kitartast es szebb jovot testverem!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 8 2014 07:28am
Quote (lacketto @ 8 Nov 2014 14:58)
https://38.media.tumblr.com/b8a7c0e2537090342c2da05bb70027a1/tumblr_neoacm8G4I1qietboo1_1280.jpg


Mesh meg csak nez a hatterbe es nem segit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll