Quote (Fej @ Nov 8 2014 01:58pm)
mi az h "amig itt fekszek", beteg vagy?
mutik a terdem mert szetbasztam csutortokon focin
Quote (TuskesVanek @ Nov 8 2014 01:55pm)
nincs mit, remélem valaki beléd nyomja a levegőt az infúziós zacskóból

jolvan, szeretem amikor ideges vagy, vergodj csak tovabb te tocsa fos a szonyegen