Quote (josheide @ 8 Nov 2014 10:32)
Tegyuk fel, hogy ugyanarra lesznek kepesek a munkaban. Csupan az ut ami soran oda jutottak mas.
Tehát jósok is vagyunk?
Ha ugyanarra lesznek képesek, és ezt előre tudjuk, akkor tökmindegy.
Gondolom mivel hipotetikus dologról van szó, ezért semmilyen különbséget nem lehet felhozni közöttük az úton kívül.
Szóval neveltetéssel, szorgalommal, a munkahely megbecsülésével nem érdemes jönni, ha jól gondolom.
A jelenlegi anyagi helyzetük még mindig nagyon különbözik? Mert ha Anna nem hal éhen, Zsófi pedig igen, akkor kapja Zsófi, mert az étel és lakhatás alapvető szükséglet.
De, ha ilyen eset nem áll fent, akkor dobjanak kockával.
This post was edited by CyberPunk666 on Nov 8 2014 02:43am