d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Blizzcon 2014
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 7 2014 10:33am
Szerintem a Path of Exilet elwg jora csinaltak. Oh wai-
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 7 2014 10:34am
Quote (Baleee @ 7 Nov 2014 18:33)
Szerintem a Path of Exilet elwg jora csinaltak. Oh wai-


lefogadom többen diabloznak amúgy
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 7 2014 10:37am
>Nem indie játékokkal játszani majdnem2015-ben, élvezzétek ki a CoD szintű blizzard termékeiteket.
Wow évek óta arról szól, hogy még 1 tizedesjeggyel nő a HP meg egy új tierje kijön az itemeknek, kiváncsi vagyok meddig huzzák még, lvl 200 30 Millió élettel. A sok fanatikus meg észre se veszi, hogy ugyanott van mint 5-6 éve, kurvára mindegy hogy 5000 hp-d van és 100-at sebez egy mob vagy 50000 hpd van és 1000-et.

This post was edited by ElCapitano on Nov 7 2014 10:40am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 7 2014 10:39am
Quote (ElCapitano @ 7 Nov 2014 18:37)
>Nem indie játékokkal játszani majdnem2015-ben, élvezzétek ki a CoD szintű blizzard termékeiteket.


okés, menj tetrisezni
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 7 2014 10:41am
Quote (ElCapitano @ 7 Nov 2014 16:37)
>Nem indie játékokkal játszani majdnem2015-ben, élvezzétek ki a CoD szintű blizzard termékeiteket.
Wow évek óta arról szól, hogy még 1 tizedesjeggyel nő a HP meg egy új tierje kijön az itemeknek, kiváncsi vagyok meddig huzzák még, lvl 200 30 Millió élettel. A sok fanatikus meg észre se veszi, hogy ugyanott van mint 5-6 éve, kurvára mindegy hogy 5000 hp-d van és 100-at sebez egy mob vagy 50000 hpd van és 1000-et.


Szerinted ez érdekli azokat akik a forró dollárokat szedik be a játék után?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 7 2014 10:42am
Quote (Smat @ 7 Nov 2014 18:41)
Szerinted ez érdekli azokat akik a forró dollárokat szedik be a játék után?


Jó hát mindig lesznek RRC-k akiket le lehet húzni.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 7 2014 10:46am
Quote (Anarkin @ Nov 7 2014 05:08pm)
Ide jöhet a kontent!

http://eu.battle.net/blizzcon/en/

http://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/carousel_header/BODJ9BETBYLK1302687304208.jpg

http://i.imgur.com/oHyUlPn.png


tfw annyira fossákeresik magukat a wowon hogy azon kívül mást nem is engednek a main stagere
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 7 2014 10:48am
Quote (ElCapitano @ Nov 7 2014 05:37pm)
>Nem indie játékokkal játszani majdnem2015-ben, élvezzétek ki a CoD szintű blizzard termékeiteket.
Wow évek óta arról szól, hogy még 1 tizedesjeggyel nő a HP meg egy új tierje kijön az itemeknek, kiváncsi vagyok meddig huzzák még, lvl 200 30 Millió élettel. A sok fanatikus meg észre se veszi, hogy ugyanott van mint 5-6 éve, kurvára mindegy hogy 5000 hp-d van és 100-at sebez egy mob vagy 50000 hpd van és 1000-et.


pont a napokban olvastam hogy még legalább 10 évet számolnak a jelenlegi wowra tehát nem egy teljesen újonnan kiadott, új grafikás, kicsit átdolgozott játékra.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 7 2014 10:50am
Quote (lacketto @ 7 Nov 2014 18:48)
pont a napokban olvastam hogy még legalább 10 évet számolnak a jelenlegi wowra tehát nem egy teljesen újonnan kiadott, új grafikás, kicsit átdolgozott játékra.


Amúgy csak trollkodtam, de tényleg nemtudom hova vezet mindez.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 7 2014 10:50am
Quote (ElCapitano @ 7 Nov 2014 17:37)
>Nem indie játékokkal játszani majdnem2015-ben, élvezzétek ki a CoD szintű blizzard termékeiteket.
Wow évek óta arról szól, hogy még 1 tizedesjeggyel nő a HP meg egy új tierje kijön az itemeknek, kiváncsi vagyok meddig huzzák még, lvl 200 30 Millió élettel. A sok fanatikus meg észre se veszi, hogy ugyanott van mint 5-6 éve, kurvára mindegy hogy 5000 hp-d van és 100-at sebez egy mob vagy 50000 hpd van és 1000-et.


szerintem mindenki pontosan tisztaban vele, hogy ugyanarrol szol, pont azert jatszanak vele

mmorpg megis mirol szoljon azon kivul, hogy sok emberrel nekimentek tierenkent az uj bossoknak, aztan ha "megoldottatok az osszes puzzlet", lehet varni a kovetkezo tierre

mintha vanilla-tbc-wotlk alatt valami forradalmi ujitasok mentek volna vegbe, srsly

This post was edited by bajcli on Nov 7 2014 10:50am
Go Back To Magyar Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll