Quote (ElCapitano @ 7 Nov 2014 17:37)
>Nem indie játékokkal játszani majdnem2015-ben, élvezzétek ki a CoD szintű blizzard termékeiteket.
Wow évek óta arról szól, hogy még 1 tizedesjeggyel nő a HP meg egy új tierje kijön az itemeknek, kiváncsi vagyok meddig huzzák még, lvl 200 30 Millió élettel. A sok fanatikus meg észre se veszi, hogy ugyanott van mint 5-6 éve, kurvára mindegy hogy 5000 hp-d van és 100-at sebez egy mob vagy 50000 hpd van és 1000-et.
szerintem mindenki pontosan tisztaban vele, hogy ugyanarrol szol, pont azert jatszanak vele
mmorpg megis mirol szoljon azon kivul, hogy sok emberrel nekimentek tierenkent az uj bossoknak, aztan ha "megoldottatok az osszes puzzlet", lehet varni a kovetkezo tierre
mintha vanilla-tbc-wotlk alatt valami forradalmi ujitasok mentek volna vegbe, srsly
This post was edited by bajcli on Nov 7 2014 10:50am