d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Auto Vs. Motor
Prev123419Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 6 2014 07:02am
Quote (lacketto @ Nov 6 2014 12:44pm)
autó
nem fázol, szól a zene és még biztonságosabb is.


vannak olyan bukósisakok hogy befosol olyan zene van beleépítve, meg mindenféle rák
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 6 2014 07:03am
Van motorom, volt autóm, mikor melyik előnyösebb, de a motort jobban szeretem, főleg akkor amikor beáll a főtengely meg a csapágy csapágy az autópályán és dugó van és a sok faszfej ott ül az autóban én meg beszlalomozok órára a mocis ruhában.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 6 2014 07:03am
ha gecisok penzem lenne akkor aston martint vennek
ha lenne penzem volvo v40et

motort nem szeretem
szetkurja a terded, meghalsz, max 2 szemelyes, hideg, rakot es ecet okoz
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 6 2014 07:05am
Btw aki nagyon a motor ellen van, az ült már motoron egyáltalán? Mármint tényleges motoron nem valami szar kínai vespa másolaton.
Meg gondolom otthon is azt szajkózták a szülők hogyha motorra ülsz akkor megdöglesz és szervdonor inc.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 6 2014 07:06am
Quote (Smat @ Nov 6 2014 02:05pm)
Btw aki nagyon a motor ellen van, az ült már motoron egyáltalán? Mármint tényleges motoron nem valami szar kínai vespa másolaton.
Meg gondolom otthon is azt szajkózták a szülők hogyha motorra ülsz akkor megdöglesz és szervdonor inc.


focizni se focizott meg senki, csak a tvbol latjuk hogy mekkora retardok rugjak a bort
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 07:07am
En egy enigmat szeretnek.

This post was edited by josheide on Nov 6 2014 07:08am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 6 2014 07:07am
Quote (Smat @ Nov 6 2014 02:05pm)
Btw aki nagyon a motor ellen van, az ült már motoron egyáltalán? Mármint tényleges motoron nem valami szar kínai vespa másolaton.
Meg gondolom otthon is azt szajkózták a szülők hogyha motorra ülsz akkor megdöglesz és szervdonor inc.


ez a kerdes bennem is felmerult
de ha valaki teljesen leszavazza a motort, az tuti nem hasznalta autot+motort is huzamosabb ideig, motor annyival praktikusabb hogy az hihetetlen (kiveve ha fagy van)

Quote (josheide @ Nov 6 2014 02:07pm)
En egy enigmat szerentek.


ezt meg voucsolom

dusk vagy mp?

This post was edited by jarabekg on Nov 6 2014 07:09am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 6 2014 07:13am
Quote (Smat @ Nov 6 2014 01:05pm)
Btw aki nagyon a motor ellen van, az ült már motoron egyáltalán? Mármint tényleges motoron nem valami szar kínai vespa másolaton.
Meg gondolom otthon is azt szajkózták a szülők hogyha motorra ülsz akkor megdöglesz és szervdonor inc.


en ültem már párszor motoron, de sajnos akkor is már 3ismerősöm halt/bénult le motorozásba, sajnos akárki akármit mond azt te nem fogod elkerülni amikor jön egy nő és rádrántja az autót, hiába leszel te az atyauristen akkor is esni fogsz, nem beszélve arról hogy mész csak 80al ( ami eléggé az alsó határ ha motorod van) kiugrik eléd egy kutya és megint mész északnak
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 6 2014 07:14am
Quote (jarabekg @ 6 Nov 2014 14:07)
ez a kerdes bennem is felmerult
de ha valaki teljesen leszavazza a motort, az tuti nem hasznalta autot+motort is huzamosabb ideig, motor annyival praktikusabb hogy az hihetetlen (kiveve ha fagy van)



ezt meg voucsolom

dusk vagy mp?


egyértelműen egyénfüggő
ha varázslónőnek érzi magát, akkor mindenképpen dusk
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 07:17am
Quote (jarabekg @ 6 Nov 2014 14:07)
ez a kerdes bennem is felmerult
de ha valaki teljesen leszavazza a motort, az tuti nem hasznalta autot+motort is huzamosabb ideig, motor annyival praktikusabb hogy az hihetetlen (kiveve ha fagy van)



ezt meg voucsolom

dusk vagy mp?


Mp, i dont even lift
Go Back To Magyar Topic List
Prev123419Next
Add Reply New Topic New Poll