Quote (Smat @ Nov 6 2014 02:05pm)
Btw aki nagyon a motor ellen van, az ült már motoron egyáltalán? Mármint tényleges motoron nem valami szar kínai vespa másolaton.
Meg gondolom otthon is azt szajkózták a szülők hogyha motorra ülsz akkor megdöglesz és szervdonor inc.
ez a kerdes bennem is felmerult
de ha valaki teljesen leszavazza a motort, az tuti nem hasznalta autot+motort is huzamosabb ideig, motor annyival praktikusabb hogy az hihetetlen (kiveve ha fagy van)
Quote (josheide @ Nov 6 2014 02:07pm)
En egy enigmat szerentek.
ezt meg voucsolom
dusk vagy mp?
This post was edited by jarabekg on Nov 6 2014 07:09am