d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Senee
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 6 2014 05:34am
Quote (Jancsipapa @ Nov 6 2014 01:34pm)
Honnan tudod

lehet, hogy ha gazdag lennél, akkor meg valami más miatt tolnád ezt a jspn


This
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 6 2014 05:40am
Quote (Jancsipapa @ Nov 6 2014 11:34am)
Honnan tudod

lehet, hogy ha gazdag lennél, akkor meg valami más miatt tolnád ezt a jspn


abban biztos lehetsz
amiatt, hogy elvernek hearthstone-ban


az élettel mi problémám lehetne onnantól kezdve
a szociális igényeimet egy 20k forintos örömlány mind kielégítené


Quote (xUb0rka @ Nov 6 2014 11:32am)
Nem tudom hogy lehet ugy elni mint te szena az az igazsag :s
Ahelyett hogy a szep dolgokat nezned az eletben ahelyett faszsagokon porog az agyad all day, ha nem gondolnal semmire egyszeruen akkor is jobban erezned magad. Ertelmes lyfe. Neked amugy egy kutyanak kellett volna szuletned kb. Gondold csak el, minden reggel megsimogatna a gazdad mikor megy munkaba es mar happy lennel xdd nem kene azzal se torodnod mikor kelsz mert nem gondolkoznal ilyeneken. Ma en is 4kor vegeztem ejjel a beadandoval. Reggel 7:15kor keltem yolo, majd alszok ma)


gondolok én a szép dolgokra, de miután kicsit is megkapargatja a tetejét a szépnek az ember; mindjárt ott a szar
és ez mindenre igaz
dolgokra emberekre mindenre
nekem ehhez nincs kedvem

wowozni is elkezdek azt bazdmeg bebugol a quest meg votl h leestem textura alá érted mintha vmi tört szerveren lennék omg
most nem a wowot szidom ezzel félreértés ne essék mert ha a halálig egyszerűsítik is akkor is játszani fogok vele mert jó
meg pl emma watson is ezért nem kéne mert tuti lenne benne olyan ami miatt már nem tetszene.. minden addig szép míg messze van/távoli :XD és lehet a pénzre is ezt mondani de nekem a célom a pénzzel a kiszakadás ebből az ebolás cancer társadalombol és azt tökéletesen meg lehetne vele cisnálni
és itt most nem faházba költözés az erdöbe kell gondolni csak kötelezettségek meg időrekelés mentes életet
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 7 2014 03:35am
Quote (Jancsipapa @ 6 Nov 2014 13:34)
Honnan tudod

lehet, hogy ha gazdag lennél, akkor meg valami más miatt tolnád ezt a jspn


Ő lenne Roger Eliot vagy ki (a srác, aki megölt egy csomó embert, mert a pénze ellenére sem kellett a csajoknak)
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 7 2014 12:11pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 7 2014 11:35am)
Ő lenne Roger Eliot vagy ki (a srác, aki megölt egy csomó embert, mert a pénze ellenére sem kellett a csajoknak)


Valamiert azt hittem hogy ezt ede irta es most latom h megse :wacko:
Quote (Senee @ Nov 6 2014 01:40pm)
abban biztos lehetsz
amiatt, hogy elvernek hearthstone-ban


az élettel mi problémám lehetne onnantól kezdve
a szociális igényeimet egy 20k forintos örömlány mind kielégítené




gondolok én a szép dolgokra, de miután kicsit is megkapargatja a tetejét a szépnek az ember; mindjárt ott a szar
és ez mindenre igaz
dolgokra emberekre mindenre
nekem ehhez nincs kedvem

wowozni is elkezdek azt bazdmeg bebugol a quest meg votl h leestem textura alá érted mintha vmi tört szerveren lennék omg
most nem a wowot szidom ezzel félreértés ne essék mert ha a halálig egyszerűsítik is akkor is játszani fogok vele mert jó
meg pl emma watson is ezért nem kéne mert tuti lenne benne olyan ami miatt már nem tetszene.. minden addig szép míg messze van/távoli :XD és lehet a pénzre is ezt mondani de nekem a célom a pénzzel a kiszakadás ebből az ebolás cancer társadalombol és azt tökéletesen meg lehetne vele cisnálni
és itt most nem faházba költözés az erdöbe kell gondolni csak kötelezettségek meg időrekelés mentes életet


Kiemelem a lenyeget: emma watson nem kene
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 7 2014 12:12pm
Ha nyerek a lottón és ilyen fél milliárdos vagy nagyobb nyereményt, akkor esküszöm kap senee annyi wowcardot, meg kolát és chipset, hogy egész életére elég :D

Mondjuk nem szoktam lottózni.
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 7 2014 12:15pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 7 2014 08:12pm)
Ha nyerek a lottón és ilyen fél milliárdos vagy nagyobb nyereményt, akkor esküszöm kap senee annyi wowcardot, meg kolát és chipset, hogy egész életére elég :D

Mondjuk nem szoktam lottózni.


++
Szerencsetlen gyerek ennyit mar megerdemel
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 7 2014 12:39pm
Quote (xUb0rka @ 7 Nov 2014 20:15)
++
Szerencsetlen gyerek ennyit mar megerdemel


Jönnék a jspre röhögni, hogy felforrna pár idegbeteg ember agya :D
Tuti lenne pár, aki beleőrülne valamibe, ami amúgy tőle messze történik és nulla hatása van rá.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 7 2014 01:51pm
senee

Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 7 2014 01:58pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 7 2014 07:12pm)
Ha nyerek a lottón és ilyen fél milliárdos vagy nagyobb nyereményt, akkor esküszöm kap senee annyi wowcardot, meg kolát és chipset, hogy egész életére elég :D

Mondjuk nem szoktam lottózni.


en arra basznek el par millat hogy minel szarabb elete legyen
kivancsian varnam hogy mikor koti fel magat

kisseneeee :)))))))
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll