d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rici Multijai
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Nov 4 2014 12:23pm
Quote (RRC @ 4 Nov 2014 19:58)
remélem kibasszák örökre


képes rá, h új netet köttessen
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Nov 4 2014 12:32pm
Quote (SzebbJovot @ Nov 4 2014 06:51pm)
Áldja meg a Jóisten Vona Gábort!
Szebb jövőt magyar testvéreim!


Itt a 24es villamoson most elferne par gardista.
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 4 2014 12:39pm


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 01:22pm
milyen jó, hogy nincs időd semmire a sok munka meg tanulás mellett és amire van az is csak kibaszás másokkal
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 4 2014 01:42pm
ha kap is bant, szerinted nem csinal ujat?
proxy, dinamikus ip, csak par dolog, ami miatt ez siman menni is fog.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 01:42pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2014 02:08pm
Quote (Senee @ Nov 4 2014 07:22pm)
milyen jó, hogy nincs időd semmire a sok munka meg tanulás mellett és amire van az is csak kibaszás másokkal


mondod ezt te, akire az ég világon senki nem kíváncsi, mégis a napod nagy részét itt töltöd
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 4 2014 03:40pm
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 4 2014 03:45pm
Quote (SzebbJovot @ Nov 4 2014 07:51pm)
Áldja meg a Jóisten Vona Gábort!
Szebb jövőt magyar testvéreim!


Csodaszarvasbőrrel takarózom és turulmadártollal tömöm ki a párnám, drága testvérem!
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll