d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol > Masodik Menet
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:24am
vanek egy evolucios zsakutca
/thread
t/c
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:24am
[x] van mindenfele evolucio, alapvetoen nem hiszek istenben, de nem zarom ki a letezeset.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 05:25am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 12:24)
vanek egy evolucios zsakutca
/thread
t/c


jol mondod teso
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:25am
jol mondod teso
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2014 05:26am
Valakinek megvannak tass postjai az evoluciorol? Konyorgom szedje elo valaki, reg rohogtem olyan jot mint azokon a postokon
Foleg a zsiráfos kene, az nagyon 9/11 volt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 05:26am
Quote (xGurke @ 4 Nov 2014 12:26)
Valakinek megvannak tass postjai az evoluciorol? Konyorgom szedje elo valaki, reg rohogtem olyan jot mint azokon a postokon
Foleg a zsiráfos kene, az nagyon 9/11 volt


az tenyleg 10/10 volt
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:27am
az tenyleg 10/10 volt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 05:30am
ez mostantól fringe topic
hogy lehet ilyen jo egy sorozat?
https://www.youtube.com/watch?v=9YX3GEMLy24
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 4 2014 05:33am
inkább nézzél meg egy jó sorozatot
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll