Quote (SzebbJovot @ 3 Nov 2014 15:11)
Isten áldja Vona Gábort!
Hajrá Jobbik!
Quote (jaiunnicktrescomplique)
Amúgy tegnap véletlenül kitaláltam a tökéletes jobbik kampányfilmet
az lenne benne, hogy belső nézetből látunk egy embert, ahogy vezeti a kocsiját, megy át egy ilyen nagyon szomorú, züllött, lerombolt környéken, repedt falak, kitört ablakok, távolban lángolnak a hajlékatalanok, meg minden, még a film is direkt ilyen fakóra van véve, és akkor megszólal neki a GPS-e a klasszikus módon: "A következő lehetőségnél forduljon jobbra!". és akkor ő elkanyarodik, és hirtelen a fakóság kiszínesül, és minden épület szép lesz újra, és jön a földi paradicsom. voiceover (random dátummal): “Október 3-án szavazzon a Jobbikra, hogy Magyarország végre a helyes útra lépjen!!”
via Tumblr
This post was edited by HunIndex on Nov 3 2014 08:16am