d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Syl > Nagyon értelmes Topik
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 3 2014 07:09am
Szebb jövőt barátom!
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 3 2014 07:11am
Isten áldja Vona Gábort!

Hajrá Jobbik!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 3 2014 07:19am
Isten aldjon teged is, testverem!
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Nov 3 2014 08:01am
Quote (SzebbJovot @ Nov 3 2014 03:09pm)
Szebb jövőt barátom!


Tartsunk ki testvérem, érzem a változás szelét!
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 3 2014 08:13am
Tfwmfw tegnap ejjel vismajorral almodtam, ugy erzem itt az ideje megolnom magam
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Nov 3 2014 08:16am
Quote (SzebbJovot @ 3 Nov 2014 15:11)
Isten áldja Vona Gábort!

Hajrá Jobbik!


Quote (jaiunnicktrescomplique)
Amúgy tegnap véletlenül kitaláltam a tökéletes jobbik kampányfilmet
az lenne benne, hogy belső nézetből látunk egy embert, ahogy vezeti a kocsiját, megy át egy ilyen nagyon szomorú, züllött, lerombolt környéken, repedt falak, kitört ablakok, távolban lángolnak a hajlékatalanok, meg minden, még a film is direkt ilyen fakóra van véve, és akkor megszólal neki a GPS-e a klasszikus módon: "A következő lehetőségnél forduljon jobbra!". és akkor ő elkanyarodik, és hirtelen a fakóság kiszínesül, és minden épület szép lesz újra, és jön a földi paradicsom. voiceover (random dátummal): “Október 3-án szavazzon a Jobbikra, hogy Magyarország végre a helyes útra lépjen!!”


via Tumblr

This post was edited by HunIndex on Nov 3 2014 08:16am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 3 2014 08:19am
a jobbik se az már ami régen volt
2018-ra létre kell hozni vmi SZENTISTVÁN TIGRISEI terrorszervezetet
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 3 2014 08:21am
Quote (Senee @ Nov 3 2014 04:19pm)
a jobbik se az már ami régen volt
2018-ra létre kell hozni vmi SZENTISTVÁN TIGRISEI terrorszervezetet


En nem bannam ha hatalomra kerulnenek es elo adasban lefejeznek orban viktort
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2014 08:24am
ezt nevezem cikknek geci
kisöcsémnek második osztályban 1 oldalas fogalmazásokat kellett arról írni, hogy mit csinált a hétvégén
ez még azt a szintet se üti meg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 3 2014 08:34am
Quote (xUb0rka @ Nov 3 2014 02:21pm)
En nem bannam ha hatalomra kerulnenek es elo adasban lefejeznek orban viktort

elvannak már puhulva nagyon
ide jóval radikálisabb eszközök kellenek már ha változást akarunk

egy olyan játékban akarunk győzni ahol az ellenfél határozza meg a játékszabályokat... nem is értem mire számítanak az emberek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll