☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev
1
2
3
4
21
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2973
Replies: 205
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
xUb0rka
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold
:
0.00
#11
Nov 2 2014 11:15am
Quote (josheide @ Nov 2 2014 07:12pm)
Van aki nem hisz az osrobbanasban
Nyilvan..?
Meg van aki szerint hitler nem is letezett, de most ez hogy jon ide
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#12
Nov 2 2014 11:16am
Nekem az a véleményem, hogy az összes istenhívőt fel kéne lőni a világűrbe, a fideszesekkel együtt. Ugyan olyan elvakult eszetlen idióta mind.
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#13
Nov 2 2014 11:18am
Quote (fahrii @ Nov 2 2014 06:16pm)
Nekem az a véleményem, hogy az összes istenhívőt fel kéne lőni a világűrbe, a fideszesekkel együtt. Ugyan olyan elvakult eszetlen idióta mind.
aztán majd megint megy a hurrdurr, hogy bezzeg a fideszesek kapnak űrutazást
xUb0rka
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold
:
0.00
#14
Nov 2 2014 11:19am
Quote (beni @ Nov 2 2014 07:18pm)
aztán majd megint megy a hurrdurr, hogy bezzeg a fideszesek kapnak űrutazást
XDDDDDD
yupi
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold
:
0.00
#15
Nov 2 2014 11:21am
a vallast baromsagnak tartom, szemelyszerint jobban szeretem a bizonyithato, racionalis dolgokat szoval y
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#16
Nov 2 2014 11:21am
[x] van mindenfele evolucio, alapvetoen nem hiszek istenben, de nem zarom ki a letezeset.
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#17
Nov 2 2014 11:23am
szerintem totál mindegy, hogy melyikben hiszel, teremtés vs evolúció, mert ha visszapörgeted a legelső pillanatra, mindkét esetben oda lyukadsz ki, hogy honnan ered isten/a legelső részecske
szóval tökmindegy, a lényeg az, hogy boldogság legyen
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#18
Nov 2 2014 11:25am
[x] beni fideszes
xUb0rka
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold
:
0.00
#19
Nov 2 2014 11:25am
Quote (TuskesVanek @ Nov 2 2014 07:23pm)
szerintem totál mindegy, hogy melyikben hiszel, teremtés vs evolúció, mert ha visszapörgeted a legelső pillanatra, mindkét esetben oda lyukadsz ki, hogy honnan ered isten/a legelső részecske
szóval tökmindegy, a lényeg az, hogy boldogság legyen
Tehat vissza is kanyarodtunk meshmatehoz
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#20
Nov 2 2014 11:32am
nyílván
nem túl izmos vitatopic, mint ahogy le lett marketingelve!
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
21
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact