d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev123421Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 2 2014 11:15am
Quote (josheide @ Nov 2 2014 07:12pm)
Van aki nem hisz az osrobbanasban


Nyilvan..?
Meg van aki szerint hitler nem is letezett, de most ez hogy jon ide
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 2 2014 11:16am
Nekem az a véleményem, hogy az összes istenhívőt fel kéne lőni a világűrbe, a fideszesekkel együtt. Ugyan olyan elvakult eszetlen idióta mind.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 2 2014 11:18am
Quote (fahrii @ Nov 2 2014 06:16pm)
Nekem az a véleményem, hogy az összes istenhívőt fel kéne lőni a világűrbe, a fideszesekkel együtt. Ugyan olyan elvakult eszetlen idióta mind.


aztán majd megint megy a hurrdurr, hogy bezzeg a fideszesek kapnak űrutazást
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 2 2014 11:19am
Quote (beni @ Nov 2 2014 07:18pm)
aztán majd megint megy a hurrdurr, hogy bezzeg a fideszesek kapnak űrutazást


XDDDDDD
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Nov 2 2014 11:21am
a vallast baromsagnak tartom, szemelyszerint jobban szeretem a bizonyithato, racionalis dolgokat szoval y
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 2 2014 11:21am
[x] van mindenfele evolucio, alapvetoen nem hiszek istenben, de nem zarom ki a letezeset.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 2 2014 11:23am
szerintem totál mindegy, hogy melyikben hiszel, teremtés vs evolúció, mert ha visszapörgeted a legelső pillanatra, mindkét esetben oda lyukadsz ki, hogy honnan ered isten/a legelső részecske

szóval tökmindegy, a lényeg az, hogy boldogság legyen :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 2 2014 11:25am
[x] beni fideszes
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 2 2014 11:25am
Quote (TuskesVanek @ Nov 2 2014 07:23pm)
szerintem totál mindegy, hogy melyikben hiszel, teremtés vs evolúció, mert ha visszapörgeted a legelső pillanatra, mindkét esetben oda lyukadsz ki, hogy honnan ered isten/a legelső részecske

szóval tökmindegy, a lényeg az, hogy boldogság legyen :D


Tehat vissza is kanyarodtunk meshmatehoz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 2 2014 11:32am
nyílván
nem túl izmos vitatopic, mint ahogy le lett marketingelve!
Go Back To Magyar Topic List
Prev123421Next
Add Reply New Topic New Poll