d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nyitvavannak Ma A Boltok?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 2 2014 09:43am
Quote (Anarkin @ Nov 2 2014 04:41pm)
ezert kell bevasarolni egy havi kajat
nem jo veszelyesen elni


vouch

zombi apokalipszisra kell készülni, de kinevettetek ... hát most itt a következmény
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 2 2014 09:50am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 2 2014 04:34pm)
mert ugye tegnap nem voltak de ma nemtudom hogy nyitvavannak-e. :c

nem akarok fölöslegesen felmászni a pincéből ha nincsenek, help


késsel bármit elérhetsz
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Nov 2 2014 09:50am
Quote (Smat @ 2 Nov 2014 17:40)
lel, te vecsési vagy?


igen, lel
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 2 2014 09:56am
Dunno lol
Ma meg az ablakon se neztem ki
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 2 2014 09:59am
Szebb jövőt drága barátom!
Szebb jövőt!
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 2 2014 10:01am
Quote (TuskesVanek @ Nov 2 2014 04:50pm)
késsel bármit elérhetsz


xD
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 2 2014 10:05am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 2 2014 06:01pm)
xD


Hogy allsz atgvel?
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 2 2014 10:12am
Csak a Jobbik!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 2 2014 10:12am
Quote (SzebbJovot @ Nov 2 2014 05:12pm)
Csak a Jobbik!


rezső?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 2 2014 10:13am
ha késsel fenyegetsz kinyitják
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll