d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mikor Lesz D2 Ladder Reset? > Szerinted?
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 2 2014 06:56am
Amikor a fideszed majd lemondd.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 2 2014 06:58am
Szebb jovot!
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 2 2014 07:00am
fasszopó fideszes
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 2 2014 07:08am
Quote (RRC @ Nov 2 2014 02:00pm)
fasszopó fideszes


Szeretem az ilyen intelligens hozzászólásokat jóképességű emberektől :)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 2 2014 07:16am
Quote (ToldiSenior @ 2 Nov 2014 13:08)
Szeretem az ilyen intelligens hozzászólásokat jóképességű emberektől :)


Mi meg azt hogy a fidesznek meg az istenednek a seggét nyalod.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 2 2014 07:18am
Quote (Smat @ Nov 2 2014 02:16pm)
Mi meg azt hogy a fidesznek meg az istenednek a seggét nyalod.


ty info
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 2 2014 07:21am
Quote (ToldiSenior @ 2 Nov 2014 15:08)
Szeretem az ilyen intelligens hozzászólásokat jóképességű emberektől :)


miért, nem az vagy? de
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Nov 2 2014 08:49am
Quote (beni @ 2 Nov 2014 14:41)
jah, tuti akkor amikor vizsgaidősza kezdődik

legalábbi emlékeimben mindig a legrosszabb időpontra tudták ezt rögzíteni


this
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 2 2014 08:50am
reset lesz?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 08:56am
Quote (ToldiSenior @ Nov 2 2014 01:08pm)
Szeretem az ilyen intelligens hozzászólásokat jóképességű emberektől :)


és amúgy isteníted orbánt, hogy milyen okos milyen jó döntéseket hoz, ám elítéled a mutyizókat, mondván, hogy megveted őket, szerencsére te nem tartozol közéjük
orbán miért huny szemet mindezek felett?! soha egy szava nem volt (és a "kivizsgáljuk az esteteket" blablabla-t felejtsük el.. több éves doglokat még mindig vizsgálnak.... meg pl a zsigamarci 40 milliós háza mikor 20 milliót azt mondta úgy találta a postaládájában:XD az is belső kivizsgálás, zárt kapuk mögött és a végén kijöttek nyilatkozni, hogy; minden rendben (;):XD) .... orbán nem vesz részt ezekben mi de azért egy szava nincs ellene, érdekes)


kajak nem bírom elképzelni (ha tényleg nincs anyagi hasznod az egészből) hogy mi a

This post was edited by Senee on Nov 2 2014 09:08am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll