Quote (ToldiSenior @ Nov 2 2014 01:08pm)
Szeretem az ilyen intelligens hozzászólásokat jóképességű emberektől

és amúgy isteníted orbánt, hogy milyen okos milyen jó döntéseket hoz, ám elítéled a mutyizókat, mondván, hogy megveted őket, szerencsére te nem tartozol közéjük
orbán miért huny szemet mindezek felett?! soha egy szava nem volt (és a "kivizsgáljuk az esteteket" blablabla-t felejtsük el.. több éves doglokat még mindig vizsgálnak.... meg pl a zsigamarci 40 milliós háza mikor 20 milliót azt mondta úgy találta a postaládájában:XD az is belső kivizsgálás, zárt kapuk mögött és a végén kijöttek nyilatkozni, hogy; minden rendben (;):XD) .... orbán nem vesz részt ezekben mi de azért egy szava nincs ellene, érdekes)
kajak nem bírom elképzelni (ha tényleg nincs anyagi hasznod az egészből) hogy mi a
This post was edited by Senee on Nov 2 2014 09:08am