Quote (xGurke @ Nov 1 2014 02:08pm)
A villamoson ulok, de 10 perc mulva hazaerek

Nem kell egybol kotekedni senee
jaja én is tudnék postolni képet a 6 méteres faszomrol csak épp nincs nálam a telom
mindjart hazaerek, elkuldom
jaj épp most ment tönkre elviszem a szerelohoz, par nap azt postolom :o)
jaj a szerelö azt mondja komoly a hiba, jövöhéten kész ;;o) majd meglatod milyen jo