d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tasziloball Can Into Space
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 1 2014 07:55am
nyomtam még egyet

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2014 07:58am
Quote (Senee @ Nov 1 2014 01:55pm)
nyomtam még egyet

http://1.ii.gl/0QCHIw3A.png


Jo vegre valamibe elsonek lenni mi?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 1 2014 07:58am
Quote (xGurke @ Nov 1 2014 01:58pm)
Jo vegre valamibe  elsonek lenni mi?


apró örömök a silány életemben
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2014 08:01am
Quote (Senee @ Nov 1 2014 01:58pm)
apró örömök a silány életemben


Akkor nem rontok el azzal, hogy 3x annyit erek el mint te
Had oruljon a kis senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 1 2014 08:02am
Quote (xGurke @ Nov 1 2014 02:01pm)
Akkor nem rontok el azzal, hogy 3x annyit erek el mint te
Had oruljon a kis senee


fake
lenne vagy 50 wpm-d :o)




egyre jobb vagyok

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2014 08:04am
Quote (Senee @ Nov 1 2014 02:02pm)
fake
lenne vagy 50 wpm-d :o)




egyre jobb vagyok

http://4.ii.gl/wBxxdi6l.png


0-24 gepelek babam, tudod, programozas
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 1 2014 08:06am
Quote (xGurke @ Nov 1 2014 02:04pm)
0-24 gepelek babam, tudod, programozas


én meg megmásztam a csolmulgunmát
blablabla

persze túl arrogáns vagy, hogy megcsinalj egy racet
inkabb csak ugatsz
typical..
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2014 08:08am
Quote (Senee @ Nov 1 2014 02:06pm)
én meg megmásztam a csolmulgunmát
blablabla

persze túl arrogáns vagy, hogy megcsinalj egy racet
inkabb csak ugatsz
typical..


A villamoson ulok, de 10 perc mulva hazaerek :)
Nem kell egybol kotekedni senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 1 2014 08:10am
Quote (xGurke @ Nov 1 2014 02:08pm)
A villamoson ulok, de 10 perc mulva hazaerek :)
Nem kell egybol kotekedni senee


jaja én is tudnék postolni képet a 6 méteres faszomrol csak épp nincs nálam a telom
mindjart hazaerek, elkuldom

jaj épp most ment tönkre elviszem a szerelohoz, par nap azt postolom :o)

jaj a szerelö azt mondja komoly a hiba, jövöhéten kész ;;o) majd meglatod milyen jo
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 1 2014 08:20am
Quote (Senee @ 1 Nov 2014 16:10)
jaja én is tudnék postolni képet a 6 méteres faszomrol csak épp nincs nálam a telom
mindjart hazaerek, elkuldom

jaj épp most ment tönkre elviszem a szerelohoz, par nap azt postolom :o)

jaj a szerelö azt mondja komoly a hiba, jövöhéten kész ;;o) majd meglatod milyen jo


nem semmi vergődés
Go Back To Magyar Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll