na jo akkor en
szeretek horgászni mindig ki váltom az engedély-t smile.gif
Sajon szoktam meg az egyesület tavain
Folyami harcsára-kishalal,rothat májal :/
Domojko-villanto,meggy
Csuka-villanto,twister,kishal
Márna-sajt
Ponty-giliszta
Dévérkeszeg-kenyér,giliszta
Amur-ilyen boltba kaphato narancssárga nagy kukorica pasz milyen valami Cukk szarság
Balin-kishal,twister,kishal
villantozni,twisterezni szeretek meg kishalal ragadozora menni
legnagyobb halam:27killos Harcsa smile.gif)) ( lótetü power) biggrin.gif
csuka:6killo
domojko:killo koruli
márna-1.5killos
ponty-2.5killos lol nah igen elég kicsi:S
amur-9killos smile.gif)
balin-2killos