d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nem Tud Valaki Valami Jó Hororr > Játékot?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 29 2014 09:55am
esetleg heroes of the storm
a 15 perces gémben retteghetsz attol, hogy kivág critical errorral amit egy 30 perces rejoin követ
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 29 2014 09:58am
btw most töltöttem le walking dead játékot az iphone-ra, ilyen képregényszerű rajzolt cucc, nagyjrészt point and click, de képes a frászt hozni rám, főleg amikor menekülni kell, de elesel valamiben és olyan szar az irányítás, hogy tényleg az a feeling mintha pánikodban nem bírnál feltápászkodni :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 29 2014 09:58am
cry of fear?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 29 2014 10:09am
ty az ötleteket, van 1-2 amit még nem ismerek arra majd ránézek

Quote (TuskesVanek @ Oct 29 2014 05:58pm)
btw most töltöttem le walking dead játékot az iphone-ra, ilyen képregényszerű rajzolt cucc, nagyjrészt point and click, de képes a frászt hozni rám, főleg amikor menekülni kell, de elesel valamiben és olyan szar az irányítás, hogy tényleg az a feeling mintha pánikodban nem bírnál feltápászkodni :D


gecire utálom az ilyen játékokat, wd-böl is van egy ilyen normális sneak - fps valami de azt is kivittem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 29 2014 10:11am
doom 3
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 29 2014 10:13am
doom 2
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 29 2014 10:15am
doom 1
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 29 2014 10:16am
doom 0
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 29 2014 10:16am
hororr
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 29 2014 10:17am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 29 Oct 2014 18:16)
hororr


:DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll