ty az ötleteket, van 1-2 amit még nem ismerek arra majd ránézek
Quote (TuskesVanek @ Oct 29 2014 05:58pm)
btw most töltöttem le walking dead játékot az iphone-ra, ilyen képregényszerű rajzolt cucc, nagyjrészt point and click, de képes a frászt hozni rám, főleg amikor menekülni kell, de elesel valamiben és olyan szar az irányítás, hogy tényleg az a feeling mintha pánikodban nem bírnál feltápászkodni

gecire utálom az ilyen játékokat, wd-böl is van egy ilyen normális sneak - fps valami de azt is kivittem