d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Heroes Of Might And Magic 3
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Oct 28 2014 12:41pm
Kezdd újra, és ne hagyd hogy túlságosan feltápolja magát.

Ősrégi trükk, hogy mikor a mained már messze jár akkor veszel egy másik herot amit csak arra használsz, hogy kividd vele a heti állományt a mainednek, így nem kell egy hétig rohangálnod oda-vissza a várba.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Oct 28 2014 01:38pm
Wake of Gods kieg elég josh
ha nem crashelne oly sokszor, tolnám ezerrel.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 28 2014 02:16pm
Quote (Atranaxia @ Oct 28 2014 01:04pm)
Nem tudom, hogy volt-e ilyen már, de lehetne posztolni ide progresseket, jó mapokat, trükköket stb.

Melóhelyen szoktam elővenni, amikor nincs más dolgom, az Accept kampányt próbálom most végigvinni (Google: Heroes 3 pályák, alul az összes kampány kilistázása, onnan tudjátok letölteni)

Ha valaki esetleg megcsinálta már cheat nélkül az első pályát, postolhatna egy kis helpet.

Semmi baj nincs addig amíg meg nem jelenik az enemy legerősebb heroja 150-200 championnal + brutál erős statokkal és lényekkel, ezzel nem tudok mit kezdeni.


ha nem próbáltad még a WoG kieget, akkor mindenképpen tedd meg

lények is fejlődnek, új szörnyek, elég gizda

csak kell egy fasza beállítás, máskülönben eléggé elveheti a kedved az egésztől
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 28 2014 02:17pm
Quote (Alternalo @ Oct 28 2014 07:41pm)
Kezdd újra, és ne hagyd hogy túlságosan feltápolja magát.

Ősrégi trükk, hogy mikor a mained már messze jár akkor veszel egy másik herot amit csak arra használsz, hogy kividd vele a heti állományt a mainednek, így nem kell egy hétig rohangálnod oda-vissza a várba.


"osregi trukk"
nem is mukodik, sokszor kb 6 hetnyire van a main herod
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Oct 28 2014 02:46pm
Quote (Alternalo @ Oct 28 2014 06:41pm)
Kezdd újra, és ne hagyd hogy túlságosan feltápolja magát.

Ősrégi trükk, hogy mikor a mained már messze jár akkor veszel egy másik herot amit csak arra használsz, hogy kividd vele a heti állományt a mainednek, így nem kell egy hétig rohangálnod oda-vissza a várba.


bár csak ilyen problémám lenne.
kb 3 frontról jön 4 különböző gép, úgyhogy meg is kell osztani kicsit az erőket, és nehéz kiépíteni és elfoglalni más várakat az elején.

se berserk se blind nem jön egyik magic guildből se, úgyhogy az sem segít.
a wog valahogy nem jön be, mikor próbáltam nekem is folyamatosan crashelt

próbáljátok ki ezt az Accept kampányt, ha kihívásra vágytok, úgy is csak az első pálya a fontos egyenlőre belőle
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 28 2014 03:38pm
Wog szerintem igenytelen...

Van egy ilyen imbanehez palya amit elkezdtem de egy reszenel elakadtam, nemtom mi a neve, egyik leghiresebb palya
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 28 2014 04:30pm
Quote (anyd @ Oct 28 2014 10:38pm)
Wog szerintem igenytelen...

Van egy ilyen imbanehez palya amit elkezdtem de egy reszenel elakadtam, nemtom mi a neve, egyik leghiresebb palya


nem a krityó kedvencei?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 28 2014 04:41pm
engem is a melóhely érdekelne :D
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 28 2014 07:08pm
viszek laptopot meloba enis, azon ugyis elfut a heroes 3
nekem is hasonlo melom van, 7 orabol max 2-3 orat dolgozunk tobbi recskazas, mar az a bajom vele, hogy unalmas :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 29 2014 12:50am
Quote (TrollBoss @ Oct 28 2014 11:30pm)
nem a krityó kedvencei?


Nem

sanders folly. Legendas map

This post was edited by anyd on Oct 29 2014 12:52am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll