d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mai Este Diohejban > Feat. Patrik & Szoszi
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 26 2014 02:39am
Quote (cowding @ 26 Oct 2014 09:38)
Not
Megallitottak 2 v 3 kocsit elottunk, ottvolt ~8 rendor 3-4 kocsival
Huzodnek le, ramnez az oficer es int h menjek tovabb
Izi pizi


Akkor ez a sztori eléggé tul volt hypeolva
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 26 2014 02:40am
Quote (cowding @ Oct 26 2014 09:38am)
Not
Megallitottak 2 v 3 kocsit elottunk, ottvolt ~8 rendor 3-4 kocsival
Huzodnek le, ramnez az oficer es int h menjek tovabb
Izi pizi


17kerbeb meg? Mostanaban vannak razziak
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 26 2014 02:42am
Quote (anyd @ Oct 26 2014 10:40am)
17kerbeb meg? Mostanaban vannak razziak



Cinkotai ut ujszasz ut keresztezodesenel van valami furdoszoba bolt, ott tanyaztak elotte

Quote (Ghostmasterq @ Oct 26 2014 10:39am)
Akkor ez a sztori eléggé tul volt hypeolva



Draga utasaimat ekkor meg elegge csavartak a vegyuletek ezert kicsit befostak, ez a story lenyege
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 26 2014 02:47am
Quote (cowding @ 26 Oct 2014 09:42)
Cinkotai ut ujszasz ut keresztezodesenel van valami furdoszoba bolt, ott tanyaztak elotte




Draga utasaimat ekkor meg elegge csavartak a vegyuletek ezert kicsit befostak, ez a story lenyege


Es ha nem alltal volna felre hogy letorold a hatso ablakot kivulrol ami amugy belulrol volt paras akkor tuti minket is megallitottak volna.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 26 2014 03:53am
Quote (josheide @ Oct 26 2014 10:47am)
Es ha nem alltal volna felre hogy letorold a hatso ablakot kivulrol ami amugy belulrol volt paras akkor tuti minket is megallitottak volna.



De ha nem toroltem volna le kivulrol nem idozunk eleget hogy elmenjenek a kocsik
Tul jo vagyok :s
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Oct 26 2014 04:12am
Adjon az Isten!
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 26 2014 08:40am
Quote (SzebbJovot @ Oct 26 2014 11:12am)
Adjon az Isten!


szia, üdv a fórumon!
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 26 2014 08:44am
amúgy még emlékszem hogy cpt mennyire oltogatott hogy mi az anyámért hívom szoszinak a 420at
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2014 08:55am
Quote (MarcusD @ 26 Oct 2014 15:44)
amúgy még emlékszem hogy cpt mennyire oltogatott hogy mi az anyámért hívom szoszinak a 420at


Szoszi az patrik baratnoje
Stop retard ok
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 26 2014 10:48am
Quote (MarcusD @ 26 Oct 2014 15:44)
amúgy még emlékszem hogy cpt mennyire oltogatott hogy mi az anyámért hívom szoszinak a 420at


Quote (Cpt_Ghost @ 26 Oct 2014 15:55)
Szoszi az patrik baratnoje
Stop retard ok


: D
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll