d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > D2 Nosztalgia Minecraft Módra
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 25 2014 06:03pm
Quote (xGurke @ Oct 26 2014 01:01am)
grafikája nagyon hasonlít a dota 2-re


nice

nem szeretem minecraftot de ez 20/20


kurast 10/10

This post was edited by TrollBoss on Oct 25 2014 06:03pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 25 2014 06:52pm
ez melyik játék? dota 2?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 26 2014 03:27am
Quote (Namechange @ 26 Oct 2014 01:33)


Eléggé old. Hunsubra is lett postolva anno.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 26 2014 03:40am
Quote (Senee @ 26 Oct 2014 01:50)
ideje az van a gyereknek bőven, látom


Szerintem neked is lenne.
Csináld meg azerothot, outlandet meg draenort.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2014 09:18am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Oct 2014 10:40)
Szerintem neked is lenne.
Csináld meg azerothot, outlandet meg draenort.


1:1 warcraft 123 scaleben pls
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 26 2014 12:55pm
nagyon faszán mutat
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2014 02:32pm
Quote (MarcusD @ 26 Oct 2014 01:57)
ezt nem értem.

ugye van az oldalán egy kis szoba is ami zsákutca, tehát az az outer cloister, ami után pedig a barakk jön, nem a katedrális

http://imageshack.com/a/img18/7440/lt4d.png


ez az inner cloister
lenne!
de elbaszta

This post was edited by sylke on Oct 26 2014 02:33pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 26 2014 03:42pm
Sosem értettem azokat az embereket akik 2 percnél több időt tudnak elbaszni ezzel a játékkal.
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 26 2014 03:51pm
Quote (fahrii @ Oct 26 2014 11:42pm)
Sosem értettem azokat az embereket akik 2 percnél több időt tudnak elbaszni ezzel a játékkal.


XD


Jol megcsinalta btw, kivancsi vagyok mennyi ideig tartott
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2014 03:52pm
én egyszer elkezdtem kalapálni egy házat erre jött valami fasz és tönkretette az egészet jó mondom akkor alt f4
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll