☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> D2 Nosztalgia Minecraft Módra
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 590
Replies: 24
Track Topic
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#11
Oct 25 2014 06:03pm
Quote (xGurke @ Oct 26 2014 01:01am)
grafikája nagyon hasonlít a dota 2-re
nice
nem szeretem minecraftot de ez 20/20
kurast 10/10
This post was edited by TrollBoss on Oct 25 2014 06:03pm
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#12
Oct 25 2014 06:52pm
ez melyik játék? dota 2?
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#13
Oct 26 2014 03:27am
Quote (Namechange @ 26 Oct 2014 01:33)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66839924&f=21
Eléggé old. Hunsubra is lett postolva anno.
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#14
Oct 26 2014 03:40am
Quote (Senee @ 26 Oct 2014 01:50)
ideje az van a gyereknek bőven, látom
Szerintem neked is lenne.
Csináld meg azerothot, outlandet meg draenort.
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#15
Oct 26 2014 09:18am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Oct 2014 10:40)
Szerintem neked is lenne.
Csináld meg azerothot, outlandet meg draenort.
1:1 warcraft 123 scaleben pls
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#16
Oct 26 2014 12:55pm
nagyon faszán mutat
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#17
Oct 26 2014 02:32pm
Quote (MarcusD @ 26 Oct 2014 01:57)
ezt nem értem.
ugye van az oldalán egy kis szoba is ami zsákutca, tehát az az outer cloister, ami után pedig a barakk jön, nem a katedrális
http://imageshack.com/a/img18/7440/lt4d.png
ez az inner cloister
lenne!
de elbaszta
This post was edited by sylke on Oct 26 2014 02:33pm
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#18
Oct 26 2014 03:42pm
Sosem értettem azokat az embereket akik 2 percnél több időt tudnak elbaszni ezzel a játékkal.
xUb0rka
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold
:
0.00
#19
Oct 26 2014 03:51pm
Quote (fahrii @ Oct 26 2014 11:42pm)
Sosem értettem azokat az embereket akik 2 percnél több időt tudnak elbaszni ezzel a játékkal.
XD
Jol megcsinalta btw, kivancsi vagyok mennyi ideig tartott
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#20
Oct 26 2014 03:52pm
én egyszer elkezdtem kalapálni egy házat erre jött valami fasz és tönkretette az egészet jó mondom akkor alt f4
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact