d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Valaki Cowoltatt?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 25 2014 05:01pm
Quote (SzebbJovot @ 25 Oct 2014 23:35)
Vona Gábor


Szia Rayen
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 25 2014 05:06pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 26 2014 02:45am
Engem is pls
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 26 2014 05:49am
>diablo 2
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 26 2014 05:52am
pm dihep
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 26 2014 08:35am
Quote (SzebbJovot @ Oct 25 2014 11:17pm)
Szebb jövőt testvérem!


szia, üdv a fórumon!

csak szólok, hogy errefelé nem igazán szeretik a jobbikosokat :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 26 2014 08:36am
Quote (TuskesVanek @ 26 Oct 2014 15:35)
szia, üdv a fórumon!

csak szólok, hogy errefelé nem igazán szeretik a jobbikosokat :D


mert hol szeretik őket
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 26 2014 08:37am
Quote (Anarkin @ Oct 26 2014 02:36pm)
mert hol szeretik őket


sok helyütt

az elkeseredett munkásosztály köreiben
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 26 2014 08:41am
Quote (Anarkin @ Oct 26 2014 03:36pm)
mert hol szeretik őket


ezt inkább nem fejtem ki itt hunsubon, mert úgyis anyázás lesz belőle szokás szerint :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2014 09:08am
Quote (TuskesVanek @ 26 Oct 2014 15:41)
ezt inkább nem fejtem ki itt hunsubon, mert úgyis anyázás lesz belőle szokás szerint :D


Kerlek fejtsd ki
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll