d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lakberendezés
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 24 2014 02:15pm
Szerintem kurvajo a kandallo, franc se akarja nezni a tobbi reszet, a tuz a lenyeg
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Oct 24 2014 02:16pm
http://www.houzz.com/

Van houzz néven ipad alkalmazás is, 10/10 képek és enteriőrök

This post was edited by bbaallaaggee on Oct 24 2014 02:17pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 24 2014 02:17pm
Quote (josheide @ Oct 24 2014 09:11pm)
Nekem nagyon nem tetszik


Kicsit túl minimalista/steril/művészkedő, de a képek alapján nekem nagyon bejön.

Egyébként nem csak boxzsákkal van tele, hanem csomó sporteszközzel is. Ez például tornamatrac.




Ez meg már nagyon túlzás, de képként nem mutat rosszul:

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 24 2014 02:19pm
Quote (beni @ 24 Oct 2014 22:17)
Kicsit túl minimalista/steril/művészkedő, de a képek alapján nekem nagyon bejön.

Egyébként nem csak boxzsákkal van tele, hanem csomó sporteszközzel is. Ez például tornamatrac.


http://m.cdn.blog.hu/ag/agyasztaltv/image/berlini/Vintage-Equipment-as-Decor.jpg

Ez meg már nagyon túlzás, de képként nem mutat rosszul:

http://m.cdn.blog.hu/ag/agyasztaltv/image/berlini/Steve-Herud-Aptm-Berlin-Mitte-via-Stylejuicer-11.jpg


ott beleütsz és kibassza az ablakot
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 24 2014 02:19pm
Quote (CyberPunk666 @ Oct 24 2014 09:13pm)
Szerintem szörnyű.

Külön kiemelném, hogy a kandalló mennyire rossz, ahogy csak úgy egy négyzet ki van vágva a falban. Mellette a kivágott fatartóval.
Az asztal pedig nem túl praktikus, hogy a toll mondjuk simán leesik a közökben.


Nekem nagyon bejön a kandalló és a halomba rakott farakás is, csak speciel én sokkal nagyobb tűzteret és sokkal magasabb üveg ajtót vágtam volna a falba. Nem szeretem ha kis picsányi üvegen keresztül kell keresni a lángokat.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 24 2014 02:20pm
Quote (beni @ Oct 24 2014 08:19pm)
Nekem nagyon bejön a kandalló és a halomba rakott farakás is, csak speciel én sokkal nagyobb tűzteret és sokkal magasabb üveg ajtót vágtam volna a falba. Nem szeretem ha kis picsányi üvegen keresztül kell keresni a lángokat.


gyújtsd fel a házat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 24 2014 02:21pm
Quote (beni @ 24 Oct 2014 21:17)
Kicsit túl minimalista/steril/művészkedő, de a képek alapján nekem nagyon bejön.

Egyébként nem csak boxzsákkal van tele, hanem csomó sporteszközzel is. Ez például tornamatrac.


http://m.cdn.blog.hu/ag/agyasztaltv/image/berlini/Vintage-Equipment-as-Decor.jpg

Ez meg már nagyon túlzás, de képként nem mutat rosszul:

http://m.cdn.blog.hu/ag/agyasztaltv/image/berlini/Steve-Herud-Aptm-Berlin-Mitte-via-Stylejuicer-11.jpg


Nem is a minimalizmussal van bajom, azt szeretem, de emelle a szin es anyagvalasztas teljesen befogadhatatlan valamit eredmenyez.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 24 2014 02:26pm
Nagy-Britanniai lakás:
17,5 négyzetméteres
275 ezer font (107,2 millió Ft)
3 hét alatt elkelt






Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 24 2014 02:28pm
Quote (beni @ 24 Oct 2014 22:26)
Nagy-Britanniai lakás:
17,5 négyzetméteres
275 ezer font (107,2 millió Ft)
3 hét alatt elkelt


http://m.cdn.blog.hu/ki/kivultagasabb/image/c%C3%ADm_273.jpg

http://m.cdn.blog.hu/ki/kivultagasabb/image/kint.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/10/23/1414071210131_wps_25_Is_this_Britain_s_smalles.jpg


vannak gondok
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 24 2014 02:30pm
Quote (beni @ 24 Oct 2014 22:26)
Nagy-Britanniai lakás:
17,5 négyzetméteres
275 ezer font (107,2 millió Ft)
3 hét alatt elkelt


http://m.cdn.blog.hu/ki/kivultagasabb/image/c%C3%ADm_273.jpg

http://m.cdn.blog.hu/ki/kivultagasabb/image/kint.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/10/23/1414071210131_wps_25_Is_this_Britain_s_smalles.jpg


ez mi a zsákom akar lenni?

ez ilyen RRC-lak, hogy még véletlen se férjen be hozzád +1 ember?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll