Quote (beni @ 24 Oct 2014 21:17)
Kicsit túl minimalista/steril/művészkedő, de a képek alapján nekem nagyon bejön.
Egyébként nem csak boxzsákkal van tele, hanem csomó sporteszközzel is. Ez például tornamatrac.
http://m.cdn.blog.hu/ag/agyasztaltv/image/berlini/Vintage-Equipment-as-Decor.jpg
Ez meg már nagyon túlzás, de képként nem mutat rosszul:
http://m.cdn.blog.hu/ag/agyasztaltv/image/berlini/Steve-Herud-Aptm-Berlin-Mitte-via-Stylejuicer-11.jpg
Nem is a minimalizmussal van bajom, azt szeretem, de emelle a szin es anyagvalasztas teljesen befogadhatatlan valamit eredmenyez.