d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kurvahollo Vallomasa
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 20 2014 01:49pm
Quote (TrollBoss @ 20 Oct 2014 20:45)
én is abbahagynám, de mindig valahogy rákattintok a jspre


ez
multkor kinyomtam a faszba, 6 ora utan izomreflex szeruen megint megnyitottam ezt a szart
de en sem tudom mar minek vagyok itt, nincs mar semmi amiert megerne feljarni
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 20 2014 01:52pm
Quote (Rawen @ Oct 20 2014 08:42pm)
na jó nekem ez elég, aki akar megtalál steamen, battleneten, facebookon etc
teljesen feleslegesen vesztegetem itt az időmet, egy ideje már amúgy is alig postoltam komolyan mert nincs olyan dolog amiről ne tudnék valahol jobban beszélgetni, itt maximum 1-2 ember van/téma, csak a rák ömlik rám mindenhonnan, inkább rászoktatom magam, hogy máshol lurkoljak
inb4 senee, vanek, rici meg hasonló fogyatékkal élők örülnek majd, élvezzétek csak, hogy nincs itt semmi, megéri

azért kell topic mert legyen hova +1ezni meg régen ez divat volt most meg csak eltünedeztek az emberek, do u even attentionwhore

végső logout ~15 perc múlva de már addig se postolok csak nézem ahogy ég a világ

tips fedora


Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,659.88
Trader: Trusted
Oct 20 2014 01:53pm
Sokan elmentek már így és mégtöbben vissza is jöttek (if you know what I mean ;D)

De GL & HF IRL M9!! <3
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 20 2014 01:54pm
megnézném ahogy mindenki lelép, csak senee, rici + 1-2 tard marad
senee írogatja magának a tl;dr hülyeségeit
rici hetente új multit csinál és magával barátkozik
szerintem semmi nem változna
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 20 2014 01:55pm
oszinten megvallva beloled sem jott ki egyetlen epito hsz sem mar vagy fel eve, kurvara fogsz hianyozni
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Oct 20 2014 01:55pm
Quote (xGurke @ 20 Oct 2014 21:54)
megnézném ahogy mindenki lelép, csak senee, rici + 1-2 tard marad
senee írogatja magának a tl;dr hülyeségeit
rici hetente új multit csinál és magával barátkozik
szerintem semmi nem változna


és rrc elküld mindenkit a faszba
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 20 2014 01:55pm
Quote (Taszilo.^ @ Oct 20 2014 07:55pm)
oszinten megvallva beloled sem jott ki egyetlen epito hsz sem mar vagy fel eve, kurvara fogsz hianyozni


a velvet meg index cikkek linkelgetése gondolom az építő hsz-ok közé tartozik
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 20 2014 01:56pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 20 2014 01:57pm
Quote (anyd @ 20 Oct 2014 20:56)
http://hugelolcdn.com/i460/312939.jpg


röhögök
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 20 2014 01:58pm
bye
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll