☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Bianchi Balesete > Unofficial F1 Topic
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 705
Replies: 31
Track Topic
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#11
Oct 6 2014 11:37am
Quote (RRC @ 6 Oct 2014 19:34)
Most akkor berippelt?
http://sportgeza.hu/forma1/2014/10/06/bianchi_kritikus_de_stabil/
Coolface
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold
:
10.00
#12
Oct 6 2014 11:39am
Quote (RRC @ Oct 6 2014 07:37pm)
Akkor cigany haverjaid vannak, mert ok hasznaljak ezt a szot ilyen ertelemben
neked meg lehet ki kellene mozdulni a pincebol faszfej es akkor talalkoznal emberekkel
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#13
Oct 6 2014 11:42am
Quote (Coolface @ 6 Oct 2014 19:39)
neked meg lehet ki kellene mozdulni a pincebol faszfej es akkor talalkoznal emberekkel
Reported
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#14
Oct 6 2014 11:43am
Quote (Coolface @ 6 Oct 2014 19:36)
ki
valamiert magyarorszagon az a szazat jelenti. nagyon sok embertol hallotam mar igy de inkabb nem szoltam
" Repeszt kilóhússzal" és társai.
Coolface
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold
:
10.00
#15
Oct 6 2014 11:46am
Quote (RRC @ Oct 6 2014 07:42pm)
Reported
mindjart beulok sirni a sarokba
Quote (Genthor @ Oct 6 2014 07:43pm)
" Repeszt kilóhússzal" és társai.
a penzre szoktak hasznalni igy. vagyis en meg csak azt hallotam.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#16
Oct 6 2014 11:47am
Quote (Coolface @ 6 Oct 2014 19:46)
mindjart beulok sirni a sarokba
a penzre szoktak hasznalni igy. vagyis en meg csak azt hallotam.
Mert cigo vagy :s
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#17
Oct 6 2014 11:47am
Quote (Coolface @ 6 Oct 2014 18:46)
mindjart beulok sirni a sarokba
a penzre szoktak hasznalni igy. vagyis en meg csak azt hallotam.
Buta vagy
Coolface
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold
:
10.00
#18
Oct 6 2014 11:48am
Quote (RRC @ Oct 6 2014 07:47pm)
Mert cigo vagy :s
inkabb az lennek mint ilyen serult mint te. remelem jol megbasztak parszor azert utalod oket
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#19
Oct 6 2014 11:50am
Quote (Coolface @ 6 Oct 2014 19:48)
inkabb az lennek mint ilyen serult mint te. remelem jol megbasztak parszor azert utalod oket
Ha nnem lennel cigo, akkor nem venned ennyire magadra :s kis tolvaj
Coolface
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold
:
10.00
#20
Oct 6 2014 11:51am
Quote (RRC @ Oct 6 2014 07:50pm)
Ha nnem lennel cigo, akkor nem venned ennyire magadra :s kis tolvaj
latom teis ilyen vanek szinten mozogsz
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact