☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Boldog Szülcsinapcsit Sajager > Bizony
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 544
Replies: 26
Track Topic
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#11
Oct 5 2014 11:27pm
Quote (TuskesVanek @ Oct 6 2014 05:02am)
gratulálok
btw bolgodat!
Gondolom te ismered sajagert, evek ota kurva nagy cimbik vagytok
This post was edited by xGurke on Oct 5 2014 11:27pm
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#12
Oct 6 2014 12:33am
Quote (xGurke @ Oct 6 2014 06:27am)
Gondolom te ismered sajagert, evek ota kurva nagy cimbik vagytok
attól még felköszönthetem, te majom
mocskold már be ezt a topicot is, másra úgyse vagy jó
RiNGiSpiLeR
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold
:
22,978.27
Trader:
Trusted
#13
Oct 6 2014 12:37am
Boldog szülinapot!
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#14
Oct 6 2014 12:40am
Quote (TuskesVanek @ Oct 6 2014 06:33am)
attól még felköszönthetem, te majom
mocskold már be ezt a topicot is, másra úgyse vagy jó
Kezdodik
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#15
Oct 6 2014 12:42am
Quote (xGurke @ Oct 6 2014 07:40am)
Kezdodik
te kezdted, de még véletlenül se ismerd be
hihetetlen egy ember vagy
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#16
Oct 6 2014 01:21am
Quote (TuskesVanek @ 6 Oct 2014 07:42)
te kezdted, de még véletlenül se ismerd be
hihetetlen egy ember vagy
Inkabb figyelj az oran.
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#17
Oct 6 2014 01:30am
Quote (josheide @ Oct 6 2014 08:21am)
Inkabb figyelj az oran.
ne aggódj figyelek
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#18
Oct 6 2014 01:47am
Quote (TuskesVanek @ Oct 6 2014 06:42am)
te kezdted, de még véletlenül se ismerd be
hihetetlen egy ember vagy
Nem kell a hiszti
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#19
Oct 6 2014 01:49am
Quote (xGurke @ Oct 6 2014 08:47am)
Nem kell a hiszti
szó nincs hisztiről, csak rávilágítok milyen ember vagy
nyilvánvalóan neked megéri még egy szülinapos topic szétbaszását is az, hogy velem foglalkozz
ismételten gratulálok, király vagy
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#20
Oct 6 2014 01:49am
Quote (TuskesVanek @ Oct 6 2014 07:49am)
szó nincs hisztiről, csak rávilágítok milyen ember vagy
nyilvánvalóan neked megéri még egy szülinapos topic szétbaszását is az, hogy velem foglalkozz
ismételten gratulálok, király vagy
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact