d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Boldog Szülcsinapcsit Sajager > Bizony
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2014 11:27pm
Quote (TuskesVanek @ Oct 6 2014 05:02am)
gratulálok

btw bolgodat! :)


Gondolom te ismered sajagert, evek ota kurva nagy cimbik vagytok
:zzz:

This post was edited by xGurke on Oct 5 2014 11:27pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 6 2014 12:33am
Quote (xGurke @ Oct 6 2014 06:27am)
Gondolom te ismered sajagert, evek ota kurva nagy cimbik vagytok
:zzz:


attól még felköszönthetem, te majom

mocskold már be ezt a topicot is, másra úgyse vagy jó :zzz:
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,978.27
Trader: Trusted
Oct 6 2014 12:37am
Boldog szülinapot! :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 6 2014 12:40am
Quote (TuskesVanek @ Oct 6 2014 06:33am)
attól még felköszönthetem, te majom

mocskold már be ezt a topicot is, másra úgyse vagy jó  :zzz:


Kezdodik :zzz:
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 6 2014 12:42am
Quote (xGurke @ Oct 6 2014 07:40am)
Kezdodik :zzz:


te kezdted, de még véletlenül se ismerd be

hihetetlen egy ember vagy
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 6 2014 01:21am
Quote (TuskesVanek @ 6 Oct 2014 07:42)
te kezdted, de még véletlenül se ismerd be

hihetetlen egy ember vagy


Inkabb figyelj az oran.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 6 2014 01:30am
Quote (josheide @ Oct 6 2014 08:21am)
Inkabb figyelj az oran.


ne aggódj figyelek :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 6 2014 01:47am
Quote (TuskesVanek @ Oct 6 2014 06:42am)
te kezdted, de még véletlenül se ismerd be

hihetetlen egy ember vagy


Nem kell a hiszti :zzz:
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 6 2014 01:49am
Quote (xGurke @ Oct 6 2014 08:47am)
Nem kell a hiszti :zzz:


szó nincs hisztiről, csak rávilágítok milyen ember vagy

nyilvánvalóan neked megéri még egy szülinapos topic szétbaszását is az, hogy velem foglalkozz

ismételten gratulálok, király vagy
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 6 2014 01:49am
Quote (TuskesVanek @ Oct 6 2014 07:49am)
szó nincs hisztiről, csak rávilágítok milyen ember vagy

nyilvánvalóan neked megéri még egy szülinapos topic szétbaszását is az, hogy velem foglalkozz

ismételten gratulálok, király vagy


:zzz:
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll