Quote (xGurke @ 4 Oct 2014 21:20)
ja, azt én is szóvá tettem, de aztán írtam is utána, hogy az majd egy hosszabb hangvételű levél lesz
De az a baj, hogy ahhoz (moderacio szerint) ugyse lesz eleg proof, ha 1234234 ember voucholna, vagy pmreportolna, akkor se. Mert biztos osszebeszeltek, etc. Meg aztan teljesen mindegy, visszajonne uj iprol multival megint.
Bezzeg rezsore olyan bannhammert toltak, hogy dns alapjan azonositjak mar ami a bill koze esik/ujjlenyomat a billen, faszomtudja es bannoljak.
This post was edited by Baleee on Oct 4 2014 01:26pm