d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Daily Reminder Mindenkinek
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 4 2014 01:20pm
Bump
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 4 2014 01:25pm
Quote (xGurke @ 4 Oct 2014 21:20)
ja, azt én is szóvá tettem, de aztán írtam is utána, hogy az majd egy hosszabb hangvételű levél lesz


De az a baj, hogy ahhoz (moderacio szerint) ugyse lesz eleg proof, ha 1234234 ember voucholna, vagy pmreportolna, akkor se. Mert biztos osszebeszeltek, etc. Meg aztan teljesen mindegy, visszajonne uj iprol multival megint.

Bezzeg rezsore olyan bannhammert toltak, hogy dns alapjan azonositjak mar ami a bill koze esik/ujjlenyomat a billen, faszomtudja es bannoljak.

This post was edited by Baleee on Oct 4 2014 01:26pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2014 01:28pm
Quote (Baleee @ Oct 4 2014 07:25pm)
De az a baj, hogy ahhoz (moderacio szerint) ugyse lesz eleg proof, ha 1234234 ember voucholna, vagy pmreportolna, akkor se. Mert biztos osszebeszeltek, etc. Meg aztan teljesen mindegy, visszajonne uj iprol multival megint.

Bezzeg rezsore olyan bannhammert toltak, hogy dns alapjan azonositjak mar ami a bill koze esik/ujjlenyomat a billen, faszomtudja es bannoljak.


mac ban
ricire meg vanekre is ráférne
bár úgyis visszajönnének, itt élik az életüket
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 4 2014 01:30pm
Quote (xGurke @ 4 Oct 2014 21:28)
mac ban
ricire meg vanekre is ráférne
bár úgyis visszajönnének, itt élik az életüket


jurma - banned
metyowllegs vagy mi volt, asszem az is banned

butucitsnotme vagy mi volt, nah azt nem tudom banned-e

putincykavodkarol nem tudom miert lepett le, az nem az sztem.

meg ezeken kivul a banat tudja milyen multijai voltak meg.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2014 01:31pm
Quote (Baleee @ 4 Oct 2014 21:30)
jurma - banned
metyowllegs vagy mi volt, asszem az is banned

butucitsnotme vagy mi volt, nah azt nem tudom banned-e

putincykavodkarol nem tudom miert lepett le, az nem az sztem.

meg ezeken kivul a banat tudja milyen multijai voltak meg.


azt írta elfelejtette a jelszavát
de tökmindegy
reportoltam, hogy szóról szóra meg a stílusa is 100%-ban ugyan az, mint az előzőnek, szarnak rá, azt mondják ez nem elég
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2014 01:31pm
Quote (tevetava @ Oct 4 2014 07:31pm)
azt írta elfelejtette a jelszavát
de tökmindegy
reportoltam, hogy szóról szóra meg a stílusa is 100%-ban ugyan az, mint az előzőnek, szarnak rá, azt mondják ez nem elég


ip/mac címeket nézni luxus lenne gondolom
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 4 2014 01:32pm
Quote (Baleee @ 4 Oct 2014 21:30)
jurma - banned
metyowllegs vagy mi volt, asszem az is banned

butucitsnotme vagy mi volt, nah azt nem tudom banned-e

putincykavodkarol nem tudom miert lepett le, az nem az sztem.

meg ezeken kivul a banat tudja milyen multijai voltak meg.


elfelejtette a jelszót a nyomorult :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 4 2014 01:33pm
Quote (xGurke @ 4 Oct 2014 21:31)
ip/mac címeket nézni luxus lenne gondolom


Jo, de ez is ixi dodgeolhato es mar nem er lofasztse. Max ha veletlen elfelejti es belep regirol.. Tokmindegy, ugy is visszajon, uj accrol, proxyval, faszomtudja, hogy.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 4 2014 01:42pm
:(
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 4 2014 01:43pm
Quote (xGurke @ Oct 4 2014 09:31pm)
ip/mac címeket nézni luxus lenne gondolom


Miert vagy gecibuta?
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll