Quote (Anarkin @ Oct 3 2014 10:18am)
én még mindig nem értem
ezek a számok azt mutatják, hogy mindenhol van egy (egységes) nulladik matek felmérő és azt milyen %-al teljesítik?
lel, én úgy mentem eltére hogy kb 15%-ra írtam volna meg (nekünk nem volt ilyen, csak nappalisoknak)
nem inkább azt kéne nézni hogy a végzősök milyen %-ot írnak?
Lol, vegzosoket merje akit erdekel
Ez eleg reprezntativ -> aki hulye megy kozgazdasznak
Szakonkent mast tanulnak es maskepp elotte meg ugyanazt tehat ezert se lenne ertelme nagyon
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 3 2014 10:03am)
es ennek most kene lennie koze akarmihez? mer nincs
De
Lehet rajta rohogni
Legalabbis en rohogtem vagy masfel percig ty autizmus