d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Pofirofinek
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 3 2014 02:04am
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Oct 2014 10:03)
es ennek most kene lennie koze akarmihez? mer nincs


rici
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 3 2014 02:18am
Quote (tevetavamultija @ 3 Oct 2014 08:51)
Nulladik felmero zh eredmenye amit mindenki megir a bmen) :s


én még mindig nem értem

ezek a számok azt mutatják, hogy mindenhol van egy (egységes) nulladik matek felmérő és azt milyen %-al teljesítik?

lel, én úgy mentem eltére hogy kb 15%-ra írtam volna meg (nekünk nem volt ilyen, csak nappalisoknak)



nem inkább azt kéne nézni hogy a végzősök milyen %-ot írnak?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 3 2014 02:31am
Quote (Anarkin @ 3 Oct 2014 09:18)
én még mindig nem értem

ezek a számok azt mutatják, hogy mindenhol van egy (egységes) nulladik matek felmérő és azt milyen %-al teljesítik?

lel, én úgy mentem eltére hogy kb 15%-ra írtam volna meg (nekünk nem volt ilyen, csak nappalisoknak)



nem inkább azt kéne nézni hogy a végzősök milyen %-ot írnak?

ez.
nyilvan az megy mernoknek aki matekfag, kozgazon meg majd megtanuljak utkozbe/kihullanak, en is kb 10%-ot irtam volna, de gecire nincs is ra szuksegem gm-en, csak hogy atvergodjek belole aztan jolvan.
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 3 2014 02:58am
Quote (Anarkin @ Oct 3 2014 10:18am)
én még mindig nem értem

ezek a számok azt mutatják, hogy mindenhol van egy (egységes) nulladik matek felmérő és azt milyen %-al teljesítik?

lel, én úgy mentem eltére hogy kb 15%-ra írtam volna meg (nekünk nem volt ilyen, csak nappalisoknak)



nem inkább azt kéne nézni hogy a végzősök milyen %-ot írnak?


Lol, vegzosoket merje akit erdekel
Ez eleg reprezntativ -> aki hulye megy kozgazdasznak
Szakonkent mast tanulnak es maskepp elotte meg ugyanazt tehat ezert se lenne ertelme nagyon

Quote (Cpt_Ghost @ Oct 3 2014 10:03am)
es ennek most kene lennie koze akarmihez? mer nincs

De
Lehet rajta rohogni
Legalabbis en rohogtem vagy masfel percig ty autizmus
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 3 2014 03:00am
Quote (tevetavamultija @ 3 Oct 2014 09:58)
Lol, vegzosoket merje akit erdekel
Ez eleg reprezntativ -> aki hulye megy kozgazdasznak
Szakonkent mast tanulnak es maskepp elotte meg ugyanazt tehat ezert se lenne ertelme nagyon


De
Lehet rajta rohogni
Legalabbis en rohogtem vagy masfel percig ty autizmus


>matek
>hulye
vagy csak nem erdekli a tobbseget mert nem autista ))
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 3 2014 03:02am
Quote (tevetavamultija @ 3 Oct 2014 09:58)
Lol, vegzosoket merje akit erdekel
Ez eleg reprezntativ -> aki hulye megy kozgazdasznak
Szakonkent mast tanulnak es maskepp elotte meg ugyanazt tehat ezert se lenne ertelme nagyon


De
Lehet rajta rohogni
Legalabbis en rohogtem vagy masfel percig ty autizmus


röhögtél vagy másfél percig azon hogy a többi bme-s milyen jól teljesít te meg 12 éve jársz oda?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 3 2014 03:03am
Quote (Anarkin @ 3 Oct 2014 11:02)
röhögtél vagy másfél percig azon hogy a többi bme-s milyen jól teljesít te meg 12 éve jársz oda?


röhögök
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 3 2014 03:04am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 3 2014 11:00am)
>matek
>hulye
vagy csak nem erdekli a tobbseget mert nem autista ))


Akkor mit keres egyetemen, mert kivetel nelkul minden kar minden szakjara kell valami matek
Azthittem oda tanulni mennek az emberek :s
Meg ne magyarazd mar hogy faszsag felmerni elozetesen a tudasukat es ebbol kovetkezteteseket levonni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 3 2014 03:05am
Quote (tevetavamultija @ 3 Oct 2014 10:04)
Akkor mit keres egyetemen, mert kivetel nelkul minden kar minden szakjara kell valami matek
Azthittem oda tanulni mennek az emberek :s
Meg ne magyarazd mar hogy faszsag felmerni elozetesen a tudasukat es ebbol kovetkezteteseket levonni


de te miert vagy hulye
es akkor a kozgazdaszok a hulyek
oke rici
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 3 2014 03:06am
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Oct 2014 11:05)
de te miert vagy hulye
es akkor a kozgazdaszok a hulyek
oke rici


hagyd szegényt, így is van elég defektje
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll