d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Honnan Ered A Fórum Nicked > értelmes Topic
Prev123419Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 03:52am
Quote (josheide @ Oct 2 2014 10:50am)
Hat elmeselem csak ne reportoljatok...

Sok sok evvel ezelott mikor eloszor hallottam a forumrol, regeltem valami latin nevvel. De mivel epp scammeltek egy haverom valami sokszaz fgre nem validaltam az accot es igy szegenyke eltunt :(

Aztan egy haverom aki epp abbahagyta a d2-t nekemadta a jsps accountjat, kiprobaltam az oldalt es tok jo volt. De nem mertem nagyon tradelni mert feltem hogy atbasznak, alig volt par postom.

Vegul egy masik haverom aki szinten visszavonult a jatektol es volt mar vagy 500!!! postja az accjan azt mondta hogy hasznalhatom az accjat meg megkapom a fgjet is.

Az o tesojanak a nevebol lett osszerakva ez a nev. :D


ez a heide név nem valami d2 klán volt amúgy? emlékszem a chaten ilyen nevekre mint pl. danheide
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 2 2014 03:52am
ez nem a sajat akkuntom
hu3hu3
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 03:54am
Quote (GoreKnight9 @ Oct 2 2014 10:52am)
ez nem a sajat akkuntom
hu3hu3


ettől függetlenül elég metál név :D
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 2 2014 03:55am
Quote (TuskesVanek @ Oct 2 2014 10:46am)
ezt már egy ideje szerettem volna megkérdezni, kinek honnan ered a nickje

szerintem ez akár egy érdekes topic is lehet, ha az ügyeletes keménymag nem spammolja szét... például egy smat, josheide, genthor stb. név eredetére kíváncsi lennék, meséljetek

kezdem én: nagy rejtő-fan vagyok, így alap volt, hogy az egyik hősének nevét vegyem fel. eredetileg fulig jimmy-t akartam, ami illik is rám, mert nagyon sokat nevetek, de végül maradtam ennél, mert ez kevésbé ismert

irl amúgy andrásnak hívnak :D


https://www.youtube.com/watch?v=HCSJbCQ1mQY
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 2 2014 03:56am
Quote (TuskesVanek @ 2 Oct 2014 10:52)
ez a heide név nem valami d2 klán volt amúgy? emlékszem a chaten ilyen nevekre mint pl. danheide


O egy magyar srac volt, akivel egy jodarabig jatszottam es csinalt egy accot az osztrak haverom tiszteletere.

A gyerek lescammelte anno DIRt, Kajnit, Norlesst, es anyd Levivel karoltve meg engem is (bar en visszakaptam a cuccaim ).
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 2 2014 03:56am
az enyém abból ered, hogy a föld szeretete az emberek békés együttélése és egy szép világ megteremtése a közös feladatunk ezt jelenti
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 2 2014 03:57am
Quote (Anarkin @ Oct 2 2014 09:50am)
irl engem ádámnak hívnak, 40 éve mosógépszerelő, 20 éve képtelen a szexre


:XD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 03:59am
Quote (josheide @ Oct 2 2014 10:56am)
O egy magyar srac volt, akivel egy jodarabig jatszottam es csinalt egy accot az osztrak haverom tiszteletere.

A gyerek lescammelte anno DIRt, Kajnit, Norlesst, es anyd Levivel karoltve meg engem is (bar en visszakaptam a cuccaim ).


a dir meg kajni nevekre is emlékszem

azok egész nap álltak a chaten és vergődtek

meg mindenki félt tőlük, hogy fel tudják törni az accodat stb. nevetséges volt :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 2 2014 04:01am
Quote (TuskesVanek @ Oct 2 2014 09:59am)
a dir meg kajni nevekre is emlékszem

azok egész nap álltak a chaten és vergődtek

meg mindenki félt tőlük, hogy fel tudják törni az accodat stb. nevetséges volt :D


egy szezont végig uswest-en nyomtam elmentem fürdeni addig álltam chatben és mikor visszaértem tele volt irva a chat kajnista h hi magyar vagy tudnál húzni van valami freed
Member
Posts: 103
Joined: Sep 28 2014
Gold: 10.00
Oct 2 2014 04:09am
Nem nehéz kitalálni hogy miért ez lett a nevem
Ákost látni poeban állítaná péniszem
De ákos éppen iskolában, én meg kinn az esöben
Egy kapualjban sirok hogy ma sem vele gémelek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123419Next
Add Reply New Topic New Poll