d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rici > Milyen Erzes Volt
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 1 2014 06:52am
gasdfghasdfhahhadha
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 1 2014 06:52am
Quote (tevetava @ Oct 1 2014 12:52pm)
gasdfghasdfhahhadha


reported @ spam
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 1 2014 07:32am
Quote (Senee @ Oct 1 2014 02:48pm)
vagy abban a pillanatban számolj le/halj meg az igazadért vagy felejtsd el
ez az utólagosan így megy úgy ez nem vezet semmire és száncsi is


Hogy ne erne semmit?
Jobba teszem a vilagot
-1 feher cigany es en is jobban erzem magam tole
Senee :s
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 1 2014 07:39am
Quote (tevetavamultija @ Oct 1 2014 02:32pm)
Hogy ne erne semmit?
Jobba teszem a vilagot
-1 feher cigany es en is jobban erzem magam tole
Senee :s


Tedd jobba a vilagot es vess veget a szenvedesednek.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 1 2014 08:30am
Quote (tevetavamultija @ Oct 1 2014 03:32pm)
Hogy ne erne semmit?
Jobba teszem a vilagot
-1 feher cigany es en is jobban erzem magam tole
Senee :s


hiteler is jobba tette, gazkamraba mindenkit
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 1 2014 08:54am
Quote (Coolface @ Oct 1 2014 03:30pm)
hiteler is jobba tette, gazkamraba mindenkit


kívánok szebb jövőt
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 1 2014 08:55am
Quote (TuskesVanek @ Oct 1 2014 04:54pm)
kívánok szebb jövőt


ez nemtudja mi az a ironia
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 1 2014 08:57am
Quote (Coolface @ Oct 1 2014 03:55pm)
ez nemtudja mi az a ironia


előbb-utóbb valamelyik okos úgyis ezt írta volna, amúgy vágom :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 1 2014 09:48am
Quote (tevetavamultija @ Oct 1 2014 01:32pm)
Hogy ne erne semmit?
Jobba teszem a vilagot
-1 feher cigany es en is jobban erzem magam tole
Senee :s


ezt a világot nem lehet jobbá tenni, ez úgy szar ahogy van jfyi
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 1 2014 09:50am
Quote (Senee @ 1 Oct 2014 17:48)
ezt a világot nem lehet jobbá tenni, ez úgy szar ahogy van jfyi


köss magadra egy bombát és robbantsd fel magad mes közelében
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll