Quote (Jancsipapa @ Sep 29 2014 06:03pm)
nyáron fűnyírás (meg ősszel és tavasszal is, faszom), télen hólapátolás, fatüzelés esetén favágás és bepakolás
kedvencem
ja és rengeteg szúnyog, bogár, darázs
ez erdekes, en par honapot toltottem pesten egy tarsashazban, az egvilagon minden bajom volt vele
a kertet meg szeretem buvolni, mert jol nez ki, ha szep kicsi a fu, gondosan rendbe vannak teve a tujak etc, oszt nekem annyit meger, hogy eltologatom a funyirot meg ilyenek, legalabb addig is a szabadba vagyok