d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Milyen Hazban Lax > :~)
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 29 2014 11:05am
Quote (Jancsipapa @ 29 Sep 2014 19:03)
nyáron fűnyírás (meg ősszel és tavasszal is, faszom), télen hólapátolás, fatüzelés esetén favágás és bepakolás

kedvencem

ja és rengeteg szúnyog, bogár, darázs


Quote (Rawen @ 29 Sep 2014 19:04)
pontosan


szerintem megéri hogy ne egy 60 négyzetméteres lakásba lakj ahol a szomszéd fingását is hallod
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 29 2014 11:05am
Quote (Taszilo.^ @ Sep 29 2014 06:53pm)
tarsashaz meg a panel kozott nem tom mi a kulonbseg, ha egyaltalan van, ha nincs, akkor a kettonek osszeadodik majd a szavazata ofc
most raguglizgattam, mintha tenyleg lenne kulonbseg a ketto kozott igy kinezetre, szoval megis csak jol van ez igy ahogy van


Hogy ne lenne kulonbseg
Teglabol epult tarsashaz pl nem panel, nem betonbol van

????

Tarsas am ugy, de hamarosan gazdag leszek es megveszem a sajat palotamat
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 29 2014 11:07am
Quote (MarcusD @ Sep 29 2014 07:05pm)
szerintem megéri hogy ne egy 60 négyzetméteres lakásba lakj ahol a szomszéd fingását is hallod


ez olyan mint a dinnye meg a forralt bor

télen dinnyét ennél, nyáron meg jól esne a forralt bor (vagy a hógolyózás, lel)

itt is elég lesz egy idő után a kertes házas életmódból, általában gecimessze van minden, jellemzően két öregasszony lakik a szomszédodban (de jól áll a maga kezében a fűnyíró/hólapát!)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 29 2014 11:09am
Quote (MarcusD @ 29 Sep 2014 19:05)
szerintem megéri hogy ne egy 60 négyzetméteres lakásba lakj ahol a szomszéd fingását is hallod


nem
itt csendes minden, de egyébként is ha itthon vagyok akkor 90% hogy a fülemen van a fejhallgató, nem kell csinálnom semmit, ráadásul egy szar faluban laktam ahol minden messze volt meg minden szarért be kellett menni városba etc
aranyéletem van mióta elköltöztem
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 29 2014 11:10am
Quote (Rawen @ Sep 29 2014 07:09pm)
nem
itt csendes minden, de egyébként is ha itthon vagyok akkor 90% hogy a fülemen van a fejhallgató, nem kell csinálnom semmit, ráadásul egy szar faluban laktam ahol minden messze volt meg minden szarért be kellett menni városba etc
aranyéletem van mióta elköltöztem


De azert a 90% nem valtozott
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 29 2014 11:10am
tarsas, viszonylag regebbi epulet
otthon sorhazban laktunk
nem igazan preferalom egyiket se, inkabb a korulotte levo varos fontosabb nekem
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 29 2014 11:16am
Quote (Jancsipapa @ Sep 29 2014 06:03pm)
nyáron fűnyírás (meg ősszel és tavasszal is, faszom), télen hólapátolás, fatüzelés esetén favágás és bepakolás

kedvencem

ja és rengeteg szúnyog, bogár, darázs


ez erdekes, en par honapot toltottem pesten egy tarsashazban, az egvilagon minden bajom volt vele
a kertet meg szeretem buvolni, mert jol nez ki, ha szep kicsi a fu, gondosan rendbe vannak teve a tujak etc, oszt nekem annyit meger, hogy eltologatom a funyirot meg ilyenek, legalabb addig is a szabadba vagyok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 29 2014 11:17am
társas
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 29 2014 11:17am
hid alatt
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 29 2014 11:18am
Quote (Jancsipapa @ Sep 29 2014 07:03pm)
nyáron fűnyírás (meg ősszel és tavasszal is, faszom), télen hólapátolás, fatüzelés esetén favágás és bepakolás

kedvencem

ja és rengeteg szúnyog, bogár, darázs


nyaron 38°C lakasban, telen 35°C, hallani az osszes szomszedot eppen mit csinal, jon be az ablakon az eppen akutalis ebed szaga kovacsektol, zenethallgatni nemlehet normalisan, jozsi bacsi minden reggel vegigtolja a folotted levo emeleten az aztalt hajnali fel 6 kor amikor indul meloba, sir az osszes szomszed ha kutyad van, jajj megharap, parkolohelyed akkor van ha kapsz a hazhoz

kosz neml
Go Back To Magyar Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll