d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Vágod Az Orrszőrödet? > Asd
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 27 2014 04:10am
Kitepem kezzel neha, ha erzem h tul hosszu :s
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 27 2014 04:30am
kisollóval néha megvágom

jobbat kérdezek: szemöldöködet vágod-e hogy össze ne érjen?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 27 2014 04:31am
Quote (TrollBoss @ 27 Sep 2014 12:30)
kisollóval néha megvágom

jobbat kérdezek: szemöldöködet vágod-e hogy össze ne érjen?


En borotvalom + tetovalom.

Az orrszoromet is.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 27 2014 04:32am
Quote (TrollBoss @ 27 Sep 2014 12:30)
kisollóval néha megvágom

jobbat kérdezek: szemöldöködet vágod-e hogy össze ne érjen?


azt is kiszedem , kulonben unibrow
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 27 2014 04:35am
tepem kezzel/csipesszel

aztan konnyezek meg tusszogok mint a kurva anyja
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 27 2014 04:40am
Quote (ElCapitano @ 27 Sep 2014 11:32)
azt is kiszedem , kulonben unibrow


lol ede neked unibrowd van ? :DDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 27 2014 04:47am
Quote (ElCapitano @ 27 Sep 2014 10:37)
kitepem szemoldokcsioesszel, kurvara faj de muszaj mert az allergia miatt folyton folyik az orrom es odakovul


http://videoklinika.hu/orrszornyiras/

Quote (TrollBoss @ 27 Sep 2014 11:30)
kisollóval néha megvágom

jobbat kérdezek: szemöldöködet vágod-e hogy össze ne érjen?


ez mondjuk eléggé alap
én pl kozmetikushoz járok a szemöldökömmel, rohadtul össze tud nőni, ha nincs karban tartva

This post was edited by fahrii on Sep 27 2014 04:48am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 27 2014 04:53am
Quote (TrollBoss @ 27 Sep 2014 12:30)
kisollóval néha megvágom

jobbat kérdezek: szemöldöködet vágod-e hogy össze ne érjen?


borotvalom
bar nekem egyertelmuen elkulonitheto a ket szemoldokom egymastol akkor is, ha nincs karban tartva, azert no egy keveske kozepen ami kozelrol mar latszik azert
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 27 2014 04:54am
Quote (TrollBoss @ 27 Sep 2014 12:30)
kisollóval néha megvágom

jobbat kérdezek: szemöldöködet vágod-e hogy össze ne érjen?


nem nő össze a szemöldököm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 27 2014 04:59am
Quote (ElCapitano @ 27 Sep 2014 11:37)
kitepem szemoldokcsioesszel, kurvara faj de muszaj mert az allergia miatt folyton folyik az orrom es odakovul


Az orvosok szerint az orrszőrt nem szabad tépni, mert veszélyes, ha begyullad. Vegyél egy gépet 5000 forint.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll