Quote (ElCapitano @ 27 Sep 2014 10:37)
kitepem szemoldokcsioesszel, kurvara faj de muszaj mert az allergia miatt folyton folyik az orrom es odakovul
http://videoklinika.hu/orrszornyiras/Quote (TrollBoss @ 27 Sep 2014 11:30)
kisollóval néha megvágom
jobbat kérdezek: szemöldöködet vágod-e hogy össze ne érjen?
ez mondjuk eléggé alap
én pl kozmetikushoz járok a szemöldökömmel, rohadtul össze tud nőni, ha nincs karban tartva
This post was edited by fahrii on Sep 27 2014 04:48am