Quote (CyberPunk666 @ 26 Sep 2014 20:50)
Tudom, hogy a focinál nincs ilyen, de a műszaki életben alkalmanként akár 40+ oldal is meg van nyitva, és nem hátrány, ha ezt több sorban jeleníti meg és a megnyitási hierarchiát színekkel jelzi. Ilyet tud az FF, csak egy fos böngésző.
nem tudom nekem mikor volt 5-nél több tab kinyitva, zavar ha sok van