d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Böngésző > Szavazás
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 26 2014 09:49am
króm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 26 2014 09:51am
Amúgy a chrome jó lenne, csak lehetne normális lapfül kezelése. Több soros meg színezett, ilyenek.
Az ff tudja ezt, de az meg fos, mint böngésző.
A többi meg nem tudja és fos is.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 26 2014 12:46pm
Quote (CyberPunk666 @ 26 Sep 2014 15:51)
Amúgy a chrome jó lenne, csak lehetne normális lapfül kezelése. Több soros meg színezett, ilyenek.
Az ff tudja ezt, de az meg fos, mint böngésző.
A többi meg nem tudja és fos is.


Ez ám a hátrány egy böngészőben.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 26 2014 12:50pm
Quote (Smat @ 26 Sep 2014 20:46)
Ez ám a hátrány egy böngészőben.


Tudom, hogy a focinál nincs ilyen, de a műszaki életben alkalmanként akár 40+ oldal is meg van nyitva, és nem hátrány, ha ezt több sorban jeleníti meg és a megnyitási hierarchiát színekkel jelzi. Ilyet tud az FF, csak egy fos böngésző.

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 26 2014 12:51pm
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 26 2014 12:52pm
Quote (CyberPunk666 @ Sep 26 2014 08:50pm)
Tudom, hogy a focinál nincs ilyen, de a műszaki életben alkalmanként akár 40+ oldal is meg van nyitva, és nem hátrány, ha ezt több sorban jeleníti meg és a megnyitási hierarchiát színekkel jelzi. Ilyet tud az FF, csak egy fos böngésző.


szaris az amikor nemtudod eldonteni melyikre verd ki
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 26 2014 12:55pm
Quote (Coolface @ 26 Sep 2014 20:52)
szaris az amikor nemtudod eldonteni melyikre verd ki


wp
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 26 2014 12:57pm
amúgy meglepett h ennyi a firefox

aki azt jelölte, miért? [ilyen olyan sebesség / memória / a google livetv-n közvetíti az életem]
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 26 2014 12:57pm
itthon chrome
melohelyen szar a gép, ott firefox
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 26 2014 12:58pm
Quote (CyberPunk666 @ 26 Sep 2014 20:50)
Tudom, hogy a focinál nincs ilyen, de a műszaki életben alkalmanként akár 40+ oldal is meg van nyitva, és nem hátrány, ha ezt több sorban jeleníti meg és a megnyitási hierarchiát színekkel jelzi. Ilyet tud az FF, csak egy fos böngésző.


nem tudom nekem mikor volt 5-nél több tab kinyitva, zavar ha sok van
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 26 2014 01:05pm
Quote (Anarkin @ 26 Sep 2014 20:57)
amúgy meglepett h ennyi a firefox

aki azt jelölte, miért? [ilyen olyan sebesség / memória / a google livetv-n közvetíti az életem]


mert volt egy időszak amikor chromeoztam de aztán minden apró bajom volt vele(addonok, nem tudtam rendesen customizeolni, ilyen hülyeség is pl, hogy nem jelenítette meg rendesen a gifeket etc), szóval inkább visszaálltam firefoxra és azóta semmi bajom nincs semmivel
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll