d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Halp
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2014 05:41am
Quote (RRC @ Sep 23 2014 11:38am)
Az ott te vagy a kis traktorban? Kis traktoros szene))


AZ EGY MARKULO
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Sep 23 2014 06:24am
Quote (Fej @ 23 Sep 2014 13:41)
csorok vagyunk, en max a nyomtatasert szertnek majd fizetni

vagy egy fasz alaku epulet



nekem tetszik


megrajzolod, beírod a cég nevét, kiadja a kész rajzot. print screen és viszed a főnöknek, h ez jó-e és ha igen, akkor vki rajzolja meg PS-sel
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 23 2014 07:48am
Quote (Fej @ 23 Sep 2014 13:30)
A cegnel kitalaltak, hogy uj nevjegykartyara lenne szukesegunk amire majd teszunk valami szep kis logot, ram biztak, hogy nezzek utana,
illetve valasszam ki hogy, mi szerepeljen majd a nevjegykartyan

Epitoipari mernoki irodarol van szo, generalban kivitelezessel foglalkozunk, valami ilyesmi temaban kellene logo, parat talaltam, de egyelore egyik sem tetszik igazan, ha valaki raer es rajzolna vmi szepet, vagy lenne otlete hol talalok ilyen temahoz fasza logokat nagyon halas lennek

puszi


valamiért az amerikai pszicho jutott eszembe
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 08:00am
Quote (sylke @ 23 Sep 2014 14:48)
valamiért az amerikai pszicho jutott eszembe


hat miutan kesz lesz, ha valakinel latok egy jobbat, felhivom a lakasomba es egy baltaval vegzek vele
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 23 2014 02:10pm
Quote (Senee @ 23 Sep 2014 13:37)
http://4.ii.gl/l4mK4JR.jpg


jo
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 01:44am
Quote (Flutter @ 23 Sep 2014 20:56)


tetszik, koszi!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 24 2014 02:00am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 23 2014 08:10pm)
jo


igy eltudnám képzelni milliárdos állami támogatásokat felvevő álcég logójaként

erted igy megnyernék többszáz milliárdokat meg éves árbevétel két csilliárd de közbe verem a faszom otthon csak orbán a haverom és akkor ez a logo
:XDFGklxdf profi cég menek a gépek váják az árkot iesmi XDDFx.-D:
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Sep 24 2014 08:42am
Quote (Senee @ 24 Sep 2014 10:00)
igy eltudnám képzelni milliárdos állami támogatásokat felvevő álcég logójaként

erted igy megnyernék többszáz milliárdokat meg éves árbevétel két csilliárd de közbe verem a faszom otthon csak orbán a haverom és akkor ez a logo
:XDFGklxdf profi cég menek a gépek váják az árkot iesmi XDDFx.-D:


Dat utolsó mondat.
Sep 28 2014 08:42am
Inappropriate Post Content
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll