d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Asd
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2014 10:09am
igen, valószínűleg ezt a fórumot nem érheti el egy magyar se azokon kívül akik eddig elérték és minden "új magyar" itt az egy multi
ezért aztán el kell küldeni a fazsba poénból aztán meg sipákolni, hogy miért nem megy el
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2014 10:09am
kis kalauz))
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 19 2014 10:21am
Quote (Senee @ Sep 19 2014 05:09pm)
igen, valószínűleg ezt a fórumot nem érheti el egy magyar se azokon kívül akik eddig elérték és minden "új magyar" itt az egy multi
ezért aztán el kell küldeni a fazsba poénból aztán meg sipákolni, hogy miért nem megy el


hagyjad őket, azt gondolnak amit akarnak... te is nyilván lacii multija vagy, és direkt baszogatsz arról az accról, hogy fennmaradjon az egyensúly

írtam többször joeynak, de azt mondta, kétszer visszaírt a másik accjáról, azt se kellett volna, többet nem fog, mert magasról leszarja az egészet, egy régi jó barátja sem fórumozik már :D

ofc magammal levelezek rawen majd megmagyarázza két hentai-maszturbálás között XD
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 19 2014 10:27am
Quote (TuskesVanek @ Sep 19 2014 06:21pm)
hagyjad őket, azt gondolnak amit akarnak... te is nyilván lacii multija vagy, és direkt baszogatsz arról az accról, hogy fennmaradjon az egyensúly

írtam többször joeynak, de azt mondta, kétszer visszaírt a másik accjáról, azt se kellett volna, többet nem fog, mert magasról leszarja az egészet, egy régi jó barátja sem fórumozik már :D

ofc magammal levelezek rawen majd megmagyarázza két hentai-maszturbálás között XD


varunk kedden :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2014 10:34am
Quote (TuskesVanek @ Sep 19 2014 04:21pm)
hagyjad őket, azt gondolnak amit akarnak... te is nyilván lacii multija vagy, és direkt baszogatsz arról az accról, hogy fennmaradjon az egyensúly

írtam többször joeynak, de azt mondta, kétszer visszaírt a másik accjáról, azt se kellett volna, többet nem fog, mert magasról leszarja az egészet, egy régi jó barátja sem fórumozik már :D

ofc magammal levelezek rawen majd megmagyarázza két hentai-maszturbálás között XD


minket lacival már számtalanszor felnyomtak multi reportba
:XD
arról is teljesen meg voltak győződve, hogy én vagyok laci

mondjuk az is igaz, hogy direkt rá is játszottunk
hihetetlen, hogy mennyire elborult emberek vannak itt és az benne a vicces, hogy ahelyett, hogy elfogadnák a másik ember esetleges nyomorultságait inkább még pofáznak is mintha nekik nem lenne ezer meg egy
annyira különbnek gondolják magukat, hogy egyszer csak azon kapják magukat, hogy már önmagukkal sem állnak majd szóba.. holott ők is ugyanolyan büdöset szarnak mint bárki más
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2014 12:17pm
Quote (TuskesVanek @ 19 Sep 2014 17:21)
hagyjad őket, azt gondolnak amit akarnak... te is nyilván lacii multija vagy, és direkt baszogatsz arról az accról, hogy fennmaradjon az egyensúly

írtam többször joeynak, de azt mondta, kétszer visszaírt a másik accjáról, azt se kellett volna, többet nem fog, mert magasról leszarja az egészet, egy régi jó barátja sem fórumozik már :D

ofc magammal levelezek rawen majd megmagyarázza két hentai-maszturbálás között XD


gyere el kedden a limitbe )))
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 19 2014 01:12pm
Fej
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 19 2014 01:50pm
nem
én joeyt egyszer se lattam ennyire idiótának, mint amit ez naponta leművel
ennyire nem. inkabb norless minőség

This post was edited by AngryBug on Sep 19 2014 01:51pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2014 01:52pm
Quote (AngryBug @ 19 Sep 2014 21:50)
nem
én joeyt egyszer se lattam ennyire idiótának, mint amit ez naponta leművel
ennyire nem. inkabb norless minőség


pedig vége felé már nem joey se volt piskóta
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 19 2014 01:54pm
Quote (tevetava @ Sep 19 2014 07:52pm)
pedig vége felé már nem joey se volt piskóta


van bennük hasonlóság, de most komolyan
vanek csak egy tipikus elkényeztetett egoista tizenéves.

e: jó, nem mondom h nem 100% :D

This post was edited by AngryBug on Sep 19 2014 01:54pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll