d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev123479Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2014 05:54am
Quote (Rawen @ 16 Sep 2014 12:47)
egyrészt hétköznap meló mellett biztos nem fogok felmenni, másrészt most vettem új gépet és ebben a hónapban nincs pénzem semmire kb


Hat sajnos en meg hetvegente jarok haza, szoval mindkettonket nem lehet boldogga tenni. :(
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 16 2014 05:58am
Quote (josheide @ Sep 16 2014 12:40pm)
Mit szolnatok jovohet keddhez / szerdahoz egy jofele subos sorozeshez ?
Sajnos en meg mindig nem ismerek jo helyeket Pesten de szivesen segitek szervezni!
Vanek teged is sok szeretettel latunk! Vegre elsimithatnad az ellenteteket a forum oszlopos tagjaival. Ne felj meg soha nem volt balhe jsps talin.


kedd jobb lenne, de szerdan is elmegyek

Quote (Rawen @ Sep 16 2014 12:47pm)
egyrészt hétköznap meló mellett biztos nem fogok felmenni, másrészt most vettem új gépet és ebben a hónapban nincs pénzem semmire kb


vegyel ki szabadnapot, erdemes csillag urral megismerkedni, jol jon majd amikor az uj vilagrend feje lesz
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2014 05:59am
Quote (TresholdOfUniverse @ 16 Sep 2014 12:58)
kedd jobb lenne, de szerdan is elmegyek



vegyel ki szabadnapot, erdemes csillag urral megismerkedni, jol jon majd amikor az uj vilagrend feje lesz


Akkor legyen kedd, en is erosen arra hajlottam amugy is.
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 16 2014 06:00am
Quote (josheide @ Sep 16 2014 01:40pm)
Mit szolnatok jovohet keddhez / szerdahoz egy jofele subos sorozeshez ?
Sajnos en meg mindig nem ismerek jo helyeket Pesten de szivesen segitek szervezni!
Vanek teged is sok szeretettel latunk! Vegre elsimithatnad az ellenteteket a forum oszlopos tagjaival. Ne felj meg soha nem volt balhe jsps talin.


megyek
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 16 2014 06:00am
Quote (Rawen @ Sep 16 2014 12:44pm)
ez csak egy epik meme m8


kurvára epik
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 16 2014 06:01am
ha 6 után lesz, és valami központibb helyen (Corvinnál vagyok, Blaha 10 perc), akkor ott a helyem

tudok szupplájolni dolgokat
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 16 2014 06:04am
Quote (Anarkin @ Sep 16 2014 12:01pm)
ha 6 után lesz, és valami központibb helyen (Corvinnál vagyok, Blaha 10 perc), akkor ott a helyem

tudok szupplájolni dolgokat


én egy új i7es intel procit kérek
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 16 2014 06:04am
Quote (Anarkin @ Sep 16 2014 02:01pm)
ha 6 után lesz, és valami központibb helyen (Corvinnál vagyok, Blaha 10 perc), akkor ott a helyem

tudok szupplájolni dolgokat


reported
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 16 2014 06:08am
Quote (Anarkin @ 16 Sep 2014 14:01)
ha 6 után lesz, és valami központibb helyen (Corvinnál vagyok, Blaha 10 perc), akkor ott a helyem

tudok szupplájolni dolgokat


hozol 420-at?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 16 2014 06:09am
Quote (tevetava @ 16 Sep 2014 13:08)
hozol 420-at?


fasza mar csak egy jo helyet kell talalnunk
Go Back To Magyar Topic List
Prev123479Next
Add Reply New Topic New Poll