Quote (josheide @ Sep 16 2014 12:40pm)
Mit szolnatok jovohet keddhez / szerdahoz egy jofele subos sorozeshez ?
Sajnos en meg mindig nem ismerek jo helyeket Pesten de szivesen segitek szervezni!
Vanek teged is sok szeretettel latunk! Vegre elsimithatnad az ellenteteket a forum oszlopos tagjaival. Ne felj meg soha nem volt balhe jsps talin.
kedd jobb lenne, de szerdan is elmegyek
Quote (Rawen @ Sep 16 2014 12:47pm)
egyrészt hétköznap meló mellett biztos nem fogok felmenni, másrészt most vettem új gépet és ebben a hónapban nincs pénzem semmire kb
vegyel ki szabadnapot, erdemes csillag urral megismerkedni, jol jon majd amikor az uj vilagrend feje lesz