d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi Voltal A Gimiben
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 15 2014 03:54pm
én voltam a funny guy akit mindenki szeretett
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 15 2014 03:56pm
Quote (TrollBoss @ 15 Sep 2014 23:54)
én voltam a funny guy akit mindenki szeretett


de jó is volt az a 60-as évek
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 15 2014 03:57pm
amugy a kolisokkal logtam mindig)
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 15 2014 04:09pm
mi a fasz
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Sep 15 2014 04:10pm
gomba
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 15 2014 04:11pm
Quote (SummertimeClothes @ Sep 15 2014 11:57pm)
amugy a kolisokkal logtam mindig)


egyutt dontogettetek kukakat?)
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 15 2014 04:14pm
nem ertem miert kell mindenkit beskatulyazni jarabek ertekrendje szerint, meg h ez mer jo neki es mer csak ezek az opciok vannak
de biztos ami biztos alapon ezt a kepet itthagyom

http://2.ii.gl/R7MgtIaJ.png
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 15 2014 04:15pm
Quote (tevetavamultija @ 16 Sep 2014 00:14)
nem ertem miert kell mindenkit beskatulyazni jarabek ertekrendje szerint, meg h ez mer jo neki es mer csak ezek az opciok vannak
de biztos ami biztos alapon ezt a kepet itthagyom

http://2.ii.gl/R7MgtIaJ.png


XDDDD
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 15 2014 04:17pm
ok
Member
Posts: 3,172
Joined: May 9 2007
Gold: 981.00
Sep 15 2014 04:20pm
Nálunk a raperek voltak a menők, rokerek a csövesek, a discosok meg a suták. Azok néhányan akik sehova sem tartoztak levegőnek voltak nézve. Szerintem minden gimiben hasonló volt a helyzet a 2000-es években.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll