d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Valaszra Vagyok Kivancsi Nem A Hulyesegedre > A Válaszra Vagyok Kíváncsi. Nem A Hülyes
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 15 2014 01:38pm
Quote (tevetava @ Sep 15 2014 08:20pm)
mi meg rád nem vagyunk kíváncsiak

/thread
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 15 2014 01:38pm
Quote (cowding @ 15 Sep 2014 21:24)
ilyenkor bevesz 2 gyogyszer tejjel és rángatózás meg máté kántálás közben telefos mindent


röhögök, és a fasznak írom be, hogy röhögök.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 15 2014 02:03pm
Quote (cowding @ 15 Sep 2014 21:24)
értem én, de van amikor passziv és ugy nem annyira idegesitő
de ilyenkor bevesz 2 gyogyszer tejjel és rángatózás meg máté kántálás közben telefos mindent


amugy ez
havi ketszer beall a fotengelye, de amugy elviselheto
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 15 2014 02:08pm
hogy a faszba van ideje néhány embernek arra hogy ekkora nyomorék legyen?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 15 2014 02:11pm
reqw

milyen karira gondoltam
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 15 2014 02:13pm
[x] tüskésrák
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 15 2014 02:16pm
Quote (NerfHydraDPS @ Sep 15 2014 10:13pm)
[x] tüskésrák


A válaszra vagyok kíváncsi. Nem a hülyeségedre
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 15 2014 02:17pm
Quote (TrollBoss @ Sep 15 2014 10:11pm)
reqw

milyen karira gondoltam


A válaszra vagyok kíváncsi. Nem a hülyeségedre
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll