d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Meglehetosen Mate Topik
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Sep 12 2014 02:16am
lolozok
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 12 2014 02:16am
dota sleep rave repeat
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 12 2014 02:24am
felkelek, nagynehezen felébredek, bevergpdök előadásokra, visszajövök albiba, itt kajálok valamit, jsp, valami arcadet tolok sc2-ben, fb, aztan este meg megyek bulizni valahova (tegnap corvinusos gólyapartira vittek be), ez igy a napi rutin most
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 12 2014 02:44am
Quote (SummertimeClothes @ Sep 12 2014 10:16am)
dota sleep rave repeat


nemrossz
legalabb az mmreden is latszik :s
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 12 2014 02:46am
ma kiszamoltam a pontjaimat osztalytarsaimmal meg neztunk par egyetemi kurzust, megse tunik full lehetetlennek hogy bekeruljek valami elfogadhato helyre, jo erzes enber
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 12 2014 02:49am
leginkabb munkabol, altalaban ugy este 7-ig

8-ra eljutok odaig, h tusoltam, vacsoraztam es a gep elott ulok, majdnem minden este atszokott jonni valamelyik haverom es tekerunk egy cigit, aztan ilyen ejfel korul bebolintok, ha senki nem jott at, es nem vagyok nagyon faradt akkor tolok egy ket sc meccset vagy sorozatot nezek
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 12 2014 03:05am
Bemegyek egyire, ott is szoktam tanulni a könyvtárban, néha felügyelek is (könyvtáros bácsi lel). Amúgy meg gf-fel csinálunk valamit vagy otthon olvasok, sorozatot nézek.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 12 2014 03:07am
Quote (ElCapitano @ 12 Sep 2014 11:05)
Bemegyek egyire, ott is szoktam tanulni a könyvtárban, néha felügyelek is (könyvtáros bácsi lel). Amúgy meg gf-fel csinálunk valamit vagy otthon olvasok, sorozatot nézek.


egyi
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 12 2014 03:08am
Quote (SummertimeClothes @ 12 Sep 2014 11:07)
egyi


Nem egyinek hívni az egyit 2014/2015-ös egyetemi tanévben.
do you even meme arrow?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 12 2014 03:08am
Minden nap 8tól van órám szóval:

-6kor felkelek
-húzódzodás, súlyzóval átmozgatom magam
-zuhany, kaja, kajabecsomagolás, etc
- bemegyek egyetemre, ha van lyukasom leedzek, ha nincs egyetemről jövet leedzek
- ha hamar végzek beugrok haverékhoz koliba
-hazaérek 6-7 fele (beiktatok gyakran egy boltot is)
- megcsinálom másnapra a kajám, gépezek kicsit
-9-10 fele alvás
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll