☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Meglehetosen Mate Topik
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 827
Replies: 33
Track Topic
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#11
Sep 12 2014 02:16am
lolozok
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#12
Sep 12 2014 02:16am
dota sleep rave repeat
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#13
Sep 12 2014 02:24am
felkelek, nagynehezen felébredek, bevergpdök előadásokra, visszajövök albiba, itt kajálok valamit, jsp, valami arcadet tolok sc2-ben, fb, aztan este meg megyek bulizni valahova (tegnap corvinusos gólyapartira vittek be), ez igy a napi rutin most
tevetavamultija
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold
:
28.76
Warn: 10%
#14
Sep 12 2014 02:44am
Quote (SummertimeClothes @ Sep 12 2014 10:16am)
dota sleep rave repeat
nemrossz
legalabb az mmreden is latszik :s
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#15
Sep 12 2014 02:46am
ma kiszamoltam a pontjaimat osztalytarsaimmal meg neztunk par egyetemi kurzust, megse tunik full lehetetlennek hogy bekeruljek valami elfogadhato helyre, jo erzes enber
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#16
Sep 12 2014 02:49am
leginkabb munkabol, altalaban ugy este 7-ig
8-ra eljutok odaig, h tusoltam, vacsoraztam es a gep elott ulok, majdnem minden este atszokott jonni valamelyik haverom es tekerunk egy cigit, aztan ilyen ejfel korul bebolintok, ha senki nem jott at, es nem vagyok nagyon faradt akkor tolok egy ket sc meccset vagy sorozatot nezek
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#17
Sep 12 2014 03:05am
Bemegyek egyire, ott is szoktam tanulni a könyvtárban, néha felügyelek is (könyvtáros bácsi lel). Amúgy meg gf-fel csinálunk valamit vagy otthon olvasok, sorozatot nézek.
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#18
Sep 12 2014 03:07am
Quote (ElCapitano @ 12 Sep 2014 11:05)
Bemegyek egyire, ott is szoktam tanulni a könyvtárban, néha felügyelek is (könyvtáros bácsi lel). Amúgy meg gf-fel csinálunk valamit vagy otthon olvasok, sorozatot nézek.
egyi
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#19
Sep 12 2014 03:08am
Quote (SummertimeClothes @ 12 Sep 2014 11:07)
egyi
Nem egyinek hívni az egyit 2014/2015-ös egyetemi tanévben.
do you even meme arrow?
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#20
Sep 12 2014 03:08am
Minden nap 8tól van órám szóval:
-6kor felkelek
-húzódzodás, súlyzóval átmozgatom magam
-zuhany, kaja, kajabecsomagolás, etc
- bemegyek egyetemre, ha van lyukasom leedzek, ha nincs egyetemről jövet leedzek
- ha hamar végzek beugrok haverékhoz koliba
-hazaérek 6-7 fele (beiktatok gyakran egy boltot is)
- megcsinálom másnapra a kajám, gépezek kicsit
-9-10 fele alvás
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact