d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Naszoval
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 11 2014 02:25am
Quote (Lacii @ 11 Sep 2014 10:10)
http://4.ii.gl/2W_crNop.png


rohogok
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 11 2014 09:23am
Quote (Lacii @ 11 Sep 2014 10:10)
http://4.ii.gl/2W_crNop.png


Mi ez a gusztustalan betűtípus?
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 11 2014 09:25am
Quote (Genthor @ Sep 11 2014 04:23pm)
Mi ez a gusztustalan betűtípus?




sztem csak a kép felbontásban másabb mint szövegben begépelve

This post was edited by Lacii on Sep 11 2014 09:26am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 11 2014 09:27am
Quote (Lacii @ 11 Sep 2014 09:10)
http://4.ii.gl/2W_crNop.png


kajnista miért ilyen jó :c
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 11 2014 09:39am
Quote (Genthor @ 11 Sep 2014 17:23)
Mi ez a gusztustalan betűtípus?


Az új chromeban le van tiltva alapból a DirectWrite. Ha nem engedélyezed, akkor ilyen a betűtípus.
Meg ha mondjuk linuxot használsz, akkor nincsenek jogvédett MS betűtípusok, és ott is ilyen.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 11 2014 10:58am
Quote (CyberPunk666 @ 11 Sep 2014 17:39)
Az új chromeban le van tiltva alapból a DirectWrite. Ha nem engedélyezed, akkor ilyen a betűtípus.
Meg ha mondjuk linuxot használsz, akkor nincsenek jogvédett MS betűtípusok, és ott is ilyen.


Win7+tűzróka

Az egy kép, ami Lacii postjában van. Meg itt is egy kép van a postban.

Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 11 2014 11:05am
Quote (Genthor @ Sep 11 2014 05:58pm)
Win7+tűzróka

Az egy kép, ami Lacii postjában van. Meg itt is egy kép van a postban.

http://i.imgur.com/deBpBe0.png


Uh, tényleg elég zavaró.. de nekem nem úgy mutatja.. vagy nem tudom.. belezavarodtam,lol
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 11 2014 11:41am
Quote (CyberPunk666 @ 11 Sep 2014 17:39)
Az új chromeban le van tiltva alapból a DirectWrite. Ha nem engedélyezed, akkor ilyen a betűtípus.
Meg ha mondjuk linuxot használsz, akkor nincsenek jogvédett MS betűtípusok, és ott is ilyen.


és hogy kell engedélyezni?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 11 2014 12:36pm
Quote (RRC @ 11 Sep 2014 19:41)
és hogy kell engedélyezni?


beírod a címsorba, hogy
Code
chrome://flags/

Majd ott a DirectWrite engedélyezés. (nálam a 4. opció)

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 11 2014 12:37pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll