d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Mi A Redves Faszom? > Posta
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Sep 10 2014 09:55am
Quote (fahrii @ 10 Sep 2014 16:41)
Ahh, egyszer már jártam így. Akkor azt mondták mennyek vissza zárás előtt fél órával és akkor már bent lesz a csomag.
Most vajon szerencsével járok ha így teszek?

Amúgy ty.


jartam mar énis igy, de mivel jogsirol volt szó beprobaltam a zárás elötti dolgot, siman ment
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 10 2014 09:59am
De most nem bantasbol, de mi az istent nem ertettel? Oda volt irva, hogy a mai napon nem veheto at, akkor menj be varmikor, csak ne ma, ez annyira nem bonyolult.
Member
Posts: 3,172
Joined: May 9 2007
Gold: 981.00
Sep 10 2014 10:31am
Quote (tevetava @ Sep 10 2014 03:59pm)
De most nem bantasbol, de mi az istent nem ertettel? Oda volt irva, hogy a mai napon nem veheto at, akkor menj be varmikor, csak ne ma, ez annyira nem bonyolult.


this

Vagy annyit tudsz még csinálni, hogy bemész ma, és ügye mivel ma nem lehet, ezért bemész inkább holnap, és átveszed.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 10 2014 10:31am
Quote (tevetava @ 10 Sep 2014 17:59)
De most nem bantasbol, de mi az istent nem ertettel? Oda volt irva, hogy a mai napon nem veheto at, akkor menj be varmikor, csak ne ma, ez annyira nem bonyolult.


szegény fári fogyatékos :s
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 10 2014 10:34am
hard lyfe
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 10 2014 10:53am
Quote (RRC @ 10 Sep 2014 17:31)
szegény fári fogyatékos :s


Igyunk rá egyet :s
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 10 2014 11:07am
Quote (tevetava @ Sep 10 2014 05:59pm)
De most nem bantasbol, de mi az istent nem ertettel? Oda volt irva, hogy a mai napon nem veheto at, akkor menj be varmikor, csak ne ma, ez annyira nem bonyolult.


ha bemegy tegnap, siman megkapja
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 10 2014 11:18am
esetleg menj vissza holnap.
amugy lehet hogy lepfene van benne
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 10 2014 11:40am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 10 2014 05:18pm)
esetleg menj vissza holnap.
amugy lehet hogy lepfene van benne


instant ebola

de itt mki hülye, szerintem holnap menj érte.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 10 2014 01:14pm
Quote (CyberPunk666 @ Sep 10 2014 04:38pm)
Bonyolult a való élet.

Elvileg a kézbesítés úgy zajlik, hogy a postásnál van, aki megpróbálja odaadni neked, de ha nem talál, akkor értesítőt küld.
Azért tudod csak másnap átvenni, mert ott van a postásnál, de holnap már nem próbálja kivinni neked, és akkor átveheted a postán.

A valóság annyival bonyolultabb még ennél, hogy egy rakás köcsög lusta fasz postást eleve meg sem próbálja kézbesíteni, csak odabassza az értesítőt, mert az gyorsabb.


ez
nyomorult kurva anyjukat
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll