d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Cpt)
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 9 2014 03:52pm
Quote (Karan2_Returned @ 9 Sep 2014 23:42)
http://4.ii.gl/uG1EzNIL.jpg


aots volt :c
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 9 2014 03:55pm
Quote (TrollBoss @ Sep 9 2014 10:46pm)
mi a fasz ez

ül egy csészében egy waifu hentai vagy mi a faszom

körülötte manócskák cécóznak

?!?!?!?!?!


Legujabb LoL hös concept artja.

Quote (Cpt_Ghost @ Sep 9 2014 10:46pm)
amúgy ezektől hogy nem kaptál még rákot?


Mert ez tart eletben.

Quote (Rawen @ Sep 9 2014 10:52pm)
aots volt :c


Tfw nem neztem vegig es havonta egyszer elgondolkozok hogy miröl is szolhatott.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 9 2014 03:57pm
Quote (Karan2_Returned @ Sep 9 2014 10:55pm)
Legujabb LoL hös concept artja.



Mert ez tart eletben.



Tfw nem neztem vegig es havonta egyszer elgondolkozok hogy miröl is szolhatott.


Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 9 2014 03:58pm
Quote (TrollBoss @ Sep 9 2014 10:57pm)
http://www.cyborgmatt.com/wp-content/uploads/2012/09/Dota2_Meepo_MV.jpg


Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 9 2014 04:01pm
Quote (Karan2_Returned @ Sep 9 2014 10:58pm)
http://images.gameskinny.com/gameskinny/a5641d6dbd1f092472784ebd4d3cde5d.jpg


ezt nem tudom megrajzolni paintben, előbbit igen
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 9 2014 04:11pm
Quote (TrollBoss @ Sep 9 2014 11:01pm)
ezt nem tudom megrajzolni paintben, előbbit igen


Erdekes, nekem sikerült.

Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 9 2014 04:16pm
Quote (Karan2_Returned @ Sep 9 2014 11:11pm)
Erdekes, nekem sikerült.

http://1.ii.gl/VJDBr6wv.jpg




raktam copyrightot, nehogy replaceljék az actual skint
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 9 2014 04:17pm
röhögök
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 9 2014 04:19pm
jó a topic
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 9 2014 07:20pm
Quote (TrollBoss @ 10 Sep 2014 00:16)
http://i.imgur.com/hi7fBeJ.jpg

raktam copyrightot, nehogy replaceljék az actual skint


Tetcik az aranyfog kulonos kidolgozottsaga!
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll