Na ki miben jár bulizni?
Kezdem én
fesztiválra, vagy menőbb buliba (pl R3hab Rioban) valami ilyesmit:
http://picture-cdn.wheretoget.it/abhltc-i.jpg
random discoba: semmi extra
szobabb helyekre: ölrönyt, most vettem 1 fasza Zara kollekciót, kinéztem egy nagyon fasza Boss-t is, de azt félteném
