d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Veszel Fel Bulizni?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50
Joined: Sep 5 2014
Gold: 1.00
Sep 6 2014 06:53am
a rózsaszín pólóra jönnek a csajok:)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 6 2014 06:55am
Quote (WendrinerAladar @ Sep 6 2014 01:53pm)
a rózsaszín pólóra jönnek a csajok:)


elsőre azt olvastam, hogy "pélóra" :D
Member
Posts: 50
Joined: Sep 5 2014
Gold: 1.00
Sep 6 2014 06:56am
Quote (TuskesVanek @ Sep 6 2014 02:55pm)
elsőre azt olvastam, hogy "pélóra" :D


arra is XD
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 6 2014 07:04am
Quote (TrollBoss @ Sep 6 2014 01:44pm)
valami szűket, hogy láthassák a farkam meg a golyóim


röhögök
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 6 2014 07:05am
öltöny. méregdrága bőrcipő, fux, óra, police napszemüveg
általában jim biet szürcsölök kóláva', meg le szoktam csavarni egy két pofont mindenkinek, hogy tudják mi a stájc
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 6 2014 07:09am
amúgy kopott csőnadrág, szarrámosott régi pulcsi meg a póló ami legfelül van
mindezt megkoronázom egy barna bőrcipővel, bitchies cannot into ma swag
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 6 2014 07:15am
szoknya, rozsaszin v nyaku polo
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 6 2014 07:29am
Alkalomhoz illoen de mostanaban hosszugatya polo farmer dzseki
Vagy kotott pulcsi es ezeknek a variacioja
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Sep 6 2014 10:43am
pólót, nadrágot, boxert, zoknit és egy cipőt
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 6 2014 11:02am
Quote (Akizk @ Sep 6 2014 01:29pm)
Na ki miben jár bulizni?

Kezdem én

fesztiválra, vagy menőbb buliba (pl R3hab Rioban) valami ilyesmit: http://picture-cdn.wheretoget.it/abhltc-i.jpg
:D

random discoba: semmi extra

szobabb helyekre: ölrönyt, most vettem 1 fasza Zara kollekciót, kinéztem egy nagyon fasza Boss-t is, de azt félteném :(


keylogger
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll