d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dolgok Amiket Kimostál Véletlenül > Topkek
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 5 2014 09:26am
volt egy féléves időszakom amikor magamra mostam, és semmi gáz nem volt, mindig átnéztem a zsebeket

anyám egyszer kimosta a telefonom, de szerencsére csak egy párezres nokia volt, és a sim kártyának nem lett baja

This post was edited by MarcusD on Sep 5 2014 09:27am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 5 2014 09:28am
a faszomat
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 5 2014 09:47am
Quote (Saenchai @ 5 Sep 2014 17:23)
egyszer benne felejtettem a munkásruhába a zsir új lg telefonomat, mire eszembe jutott, hogy ki kéne venni, már a mosógépben forgott
amúgy hetek alatt sikerült tök faszára kiszárítani, normálisan üzemel, csak telefonálni nem lehet vele, mert lefagy


de amúgy is rühelltem azt a telefont


Szerintem ennek a centrifugázás tett be, zörög benne valami. :lol:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 5 2014 11:07am
a ruháimat
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 5 2014 11:09am
a macskamat
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 5 2014 11:49am
Penzt
Zsepit
Ragot

Osztalytarsam egy pacekot egyszer aztan mutatta h mosoporszaga lett a zoldnek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 5 2014 11:54am
Quote (cowding @ 5 Sep 2014 18:49)
Penzt
Zsepit
Ragot

Osztalytarsam egy pacekot egyszer aztan mutatta h mosoporszaga lett a zoldnek


De azert elblazoltatok ?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 5 2014 11:55am
Quote (josheide @ 5 Sep 2014 19:54)
De azert elblazoltatok ?


bath salts

so tite
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 5 2014 12:22pm
Quote (josheide @ 5 Sep 2014 19:54)
De azert elblazoltatok ?


420
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 5 2014 12:23pm
Erről van egy kellően humoros történetem. Egyszer történt, hogy a kedvenc kopott beszűkíttetett apámtól örökölt ezeréves Levi's farmeremben mentem el itthonról meghódítani a pesti éjszakát. Valamelyik random sarki kocsmában kezdtünk alapozással, le is csúszott 1-2 ital. Elindultunk keresni valami kellően alternatív szórakozási lehetőséget. Éppen a Blaha aluljáróban jártunk, amikor egy cigáyn gyerek jött oda hozzánk cigarettát kérni, persze messziről ordított róla, hogy csak füvet akar eladni, ofc vettünk is. Mondjuk jó szar cucc volt, mintha tehéntráygát tekertünk volna újságpapírba, de a kaja flash attól még ütött rendesen. Addigra a Deák környékén talált minket az este, úgyhogy a Király utca elején lévő mexikói tortillásnál baszattam kettőt, egy chorrisosat, meg egy marhásat. A marhahús nem tűnt túl frissnek, de abban az állapotban teljesen mindegy volt. Elmentünk a Présházba, éppen a Sickratmannak volt valami rögtönzött kis koncertje. A kirakatban ültünk, egy csapat lánnyal a másik asztalnál. Kis időbe sem telt, mire az asztalaink egyesültek, pár italmeghívás után, egy bögyös szőke és pici aranyos barna is teljesen rámkattant. Zárásig maradtunk, majd együtt mentünk tovább keresni valami táncoltatós helyet a két hölgy társaságában. Elmerültünk a zsidónegyed szűk kis utcáiban, ötletem sem volt ár a végére, hogy merre járunk. Egyszer azonban vulkánikus rengések indultak meg az alfelemen, az emésztőrendszerem tiltakozott a romlott marhahús ellen. Kevés időbe sem tellett, mire a tomboló lávaszerű fosömleny a hátsóbejárton kopogtatott. Ekkor jött kapóra a 0-24-es mosoda ami mellett az írek szerencséje vezetett el minket. Berontok, a fájdalomtól üvöltve kérdezem a pici talán vietnámi - vagy más távol-keleti országból származó - tulajt, hogy merre találom a mosdót. Tiltakozva, dobhártyametsző akcentussal sipítozik velem, hogy az csak a személyzet számára van fenntartva. A könyörgésem veszekedésbe csapott át, ám a reménytelen harcot gyorsan feladtam: gondolván, ha úgy is helyben vagyunk, akkor egyszerűen könnyítek magamon, prüszkölve fostam tele a nadrágomat. Egy gyors mosás 500 életem legfájdalmasabban elköltött forintjába került, de őszintén szólva alakulhatott volna sokkal roszabbul is. Bedobom a nadrágom, becsukom az ajtót, mosópor, öblítő, megfelelő mennyiségű pénzérme és indulhat is a mosás. Nézem a nadrágot, nézek magamra, megint a nadrág, megint magam. Ekkor hasított a tudatomba a felismerés, hát nem a zsebébe hagytam a jó kurva anyádat?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll