Quote (josheide @ Sep 5 2014 11:24am)
A szobad elrendezese tok jol tukrozi a szemelyiseged.
http://1.ii.gl/420BOglT.png
Meg soha senkinel nem lattam ilyen jellegu szekrenyt, amin nincsenek elzarva a latogatoid elol a ruhaid.
Ugyanigy keves olyan nyitott embert ismerek mint teged. (ezert is van mindig min csamcsognia a subnak)
Megint nem tudsz olvasni tomikaaaam?

Amugy abban igazad van h nekem tetszik igy, de az ajtajai attol mrg rakerulnek, a harom reszlegbol ketton lesz ajto, csak egy lesz szabadon ahol nem a ruhak vannak