d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postolj Kepet A Szobadrol! > Megmondom Ki Vagy (vagy Nem)
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 5 2014 04:25am
Nem mostani a kép, de még mindig ilyen, csak nagyobb a rendetlenség.

Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 5 2014 04:33am
Quote (josheide @ 5 Sep 2014 12:24)
A szobad elrendezese tok jol tukrozi a szemelyiseged.

http://1.ii.gl/420BOglT.png

Meg soha senkinel nem lattam ilyen jellegu szekrenyt, amin nincsenek elzarva a latogatoid elol a ruhaid.

Ugyanigy keves olyan nyitott embert ismerek mint teged. (ezert is van mindig min csamcsognia a subnak)


elég nagy a kupi most

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 5 2014 04:34am
Quote (Namechange @ 5 Sep 2014 12:33)
elég nagy a kupi most

http://3.ii.gl/1EHBCsm1.png


>twilight
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 5 2014 04:37am
Quote (Namechange @ 5 Sep 2014 12:33)
elég nagy a kupi most

http://3.ii.gl/1EHBCsm1.png


twilight

supergay

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 5 2014 04:38am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 5 2014 04:39am
Quote (Namechange @ 5 Sep 2014 12:33)
elég nagy a kupi most

http://3.ii.gl/1EHBCsm1.png


twilight le mao?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 5 2014 04:44am
igen, olvastam mind a 4 twilight könyvet
ez van :)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 5 2014 04:48am
Quote (josheide @ Sep 5 2014 11:24am)
A szobad elrendezese tok jol tukrozi a szemelyiseged.

http://1.ii.gl/420BOglT.png

Meg soha senkinel nem lattam ilyen jellegu szekrenyt, amin nincsenek elzarva a latogatoid elol a ruhaid.

Ugyanigy keves olyan nyitott embert ismerek mint teged. (ezert is van mindig min csamcsognia a subnak)


Megint nem tudsz olvasni tomikaaaam? :D
Amugy abban igazad van h nekem tetszik igy, de az ajtajai attol mrg rakerulnek, a harom reszlegbol ketton lesz ajto, csak egy lesz szabadon ahol nem a ruhak vannak
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 5 2014 04:54am
Quote (Vismajor @ 5 Sep 2014 11:48)
Megint nem tudsz olvasni tomikaaaam? :D
Amugy abban igazad van h nekem tetszik igy, de az ajtajai attol mrg rakerulnek, a harom reszlegbol ketton lesz ajto, csak egy lesz szabadon ahol nem a ruhak vannak


tl;dr volt, el se kezdtem olvasni csak a kepet neztem

meg amugyse szeretek olvasni, a szines fakockak az en mufajom

This post was edited by josheide on Sep 5 2014 04:55am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 5 2014 05:14am
Quote (Namechange @ Sep 5 2014 10:33am)
elég nagy a kupi most

http://3.ii.gl/1EHBCsm1.png




amugy hol a kupi? :D

This post was edited by AngryBug on Sep 5 2014 05:27am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 5 2014 05:17am
inkabb nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll