d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Dohanyzol? > Ha Igen Mennyit ?
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 31 2014 04:11am
Quote (tevetava @ 31 Aug 2014 11:10)
ha itthon vagyok, inkább kevesebb, mint 11, ha viszont buliba, akkor inkább több, mint 20


jo de azert ez igy minden nap eléggé tüdőrák :D
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Aug 31 2014 04:12am
Quote (CyberPunk666 @ Aug 31 2014 11:10am)
7 évig dohányoztam, napi 1 doboz volt a dózis, 4.5 éve leszoktam, mert tüdő rákom écem embóliám volt.

Egyik nap még dohányoztam, aztán másnaptól soha többet.


az dicséretes

mennyire volt nehéz megállni, hogy nem gyújtasz rá?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 31 2014 04:12am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Aug 2014 12:11)
jo de azert ez igy minden nap eléggé tüdőrák :D


hát az, de joló
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 31 2014 04:14am
Quote (TuskesVanek @ 31 Aug 2014 12:12)
az dicséretes

mennyire volt nehéz megállni, hogy nem gyújtasz rá?


Az utolsó szál cigimet félig szívtam el (nem bírtam tovább), és hajnalig ültem az ágyban és ziháltam a levegőt, másnap mentem a kórházba.
Annyira megundorodtam tőle, hogy azóta attól is rosszul vagyok, ha valaki elmegy mellettem és erős cigiszaga van.

Szóval semennyire sem volt nehéz megállni.

/e
btw azóta nem szívtam egy szál vicces cigit sem, mert nem lennék képes önszántamból bármi ilyet leszívni a tüdőmbe.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 31 2014 04:18am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 31 2014 04:18am
Quote (josheide @ 31 Aug 2014 10:59)
"Research Shows Hookah Session Can Equal 10-40 Cigarettes"

Sajnos az is eleg onpusztito, bar az elmult par evben rendesen kijutott belole.


faszság/10
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 31 2014 04:19am
néha 1 szál
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 31 2014 04:19am
[x] Soha nem probaltam
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 31 2014 04:27am
Régebben napi fél dobozt elszívtam, aztán megdrágult a cigi és haverom már nem adott lel. Piáláshoz szocializálódáshoz szoktam venni 1-1 dobozt, pl most strand fesztiválon 4 nap alatt 4 dobozt szívtam el hogy mellette összetarháltam kb fél dobozt.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 31 2014 04:28am
Soha nem próbáltam és nem is fogom. Belegondolni is rossz h valami szart beszívjak a tüdőmbe.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 31 2014 04:30am
Quote (anyd @ 31 Aug 2014 11:27)
Régebben napi fél dobozt elszívtam, aztán megdrágult a cigi és haverom már nem adott lel. Piáláshoz szocializálódáshoz szoktam venni 1-1 dobozt, pl most strand fesztiválon 4 nap alatt 4 dobozt szívtam el hogy mellette összetarháltam kb fél dobozt.


vicces volt amikor össze vissza tarháltunk amikor elfogyott a cigink :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll