Quote (TuskesVanek @ 31 Aug 2014 12:12)
az dicséretes
mennyire volt nehéz megállni, hogy nem gyújtasz rá?
Az utolsó szál cigimet félig szívtam el (nem bírtam tovább), és hajnalig ültem az ágyban és ziháltam a levegőt, másnap mentem a kórházba.
Annyira megundorodtam tőle, hogy azóta attól is rosszul vagyok, ha valaki elmegy mellettem és erős cigiszaga van.
Szóval semennyire sem volt nehéz megállni.
/e
btw azóta nem szívtam egy szál vicces cigit sem, mert nem lennék képes önszántamból bármi ilyet leszívni a tüdőmbe.
This post was edited by CyberPunk666 on Aug 31 2014 04:18am