Quote (putincykavodka @ Aug 28 2014 04:39pm)
btw valai megmagyarazhatna nekem h a nyuggerek miert reggel 7kor mennek orvoshoz, ahelyett h odamennenek harom oraval kesobb es meg csak sorba se kene allniuk + rajuk se kene varni
egesz nap nem csinalnak semmit amugyse, nekem meg mint a tarsadalom fontos tagjanak dolgoznom kene, nem serult nyuggerek varasaval pazarolnom a draga idom
kosz dejv
a kurva anyjukat baszdmeg
amikor visszavittem a leletemet a háziorvoshoz, ott ültek egy kibaszott nagy falkában
mivel ismerem az orvost (fia osztálytársam volt), halkan bekopogtam, hogy meghoztam a leletet
ezek baszdmeg egyből sugdolóztak, hogy hu mekkora egy fasz, protekció etc
egyik felbátorodva odajön hozzám, hogy uram várja ki a sorát
nemtudom mit mondhattam de valami hasonlót az anyád picsájához, meg hogy én csak egy papírt adok be, nem pedig a megváltást várom
kijött az asszisztens, odaadtam a papírt, a vén kurva azt mondta nekem hogy dögöljek meg, mondom ön közelebb van hozzá, csak ön után
aztán leléptem
tldr: vad és undorító nyuggerek