d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dejvnek > Sok Szeretettel
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 28 2014 09:45am
Quote (putincykavodka @ Aug 28 2014 05:39pm)
btw valai megmagyarazhatna nekem h a nyuggerek miert reggel 7kor mennek orvoshoz, ahelyett h odamennenek harom oraval kesobb es meg csak sorba se kene allniuk + rajuk se kene varni
egesz nap nem csinalnak semmit amugyse, nekem meg mint a tarsadalom fontos tagjanak dolgoznom kene, nem serult nyuggerek varasaval pazarolnom a draga idom

kosz dejv


pont ezért
az orvosi rendelő olyan nekik, mint egy közösségi ház, nyitásra odamennek, azt együtt basszák a rezet, meg gyűlölködnek
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 28 2014 09:46am
Quote (putincykavodka @ Aug 28 2014 04:39pm)
btw valai megmagyarazhatna nekem h a nyuggerek miert reggel 7kor mennek orvoshoz, ahelyett h odamennenek harom oraval kesobb es meg csak sorba se kene allniuk + rajuk se kene varni
egesz nap nem csinalnak semmit amugyse, nekem meg mint a tarsadalom fontos tagjanak dolgoznom kene, nem serult nyuggerek varasaval pazarolnom a draga idom

kosz dejv


ne is mondd, kéne vissza a vizitdíj
3 napja voltam orvosnál gyógyszert iratni de volt olyan öreg kurva aki minden ajtónyitásnál visszament hogy JAJ DOKTOR ÚR EZT MÉG... DOKTOR ÚR MOST JUTOTT ESZEMBE HOGY...
aztán a gyógyszertárba utolértem, természetesen a 293849238 receptből 129382 le volt járva úgyhogy mehetett vissza
karma
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Aug 28 2014 10:03am
Quote (putincykavodka @ Aug 28 2014 04:39pm)
btw valai megmagyarazhatna nekem h a nyuggerek miert reggel 7kor mennek orvoshoz, ahelyett h odamennenek harom oraval kesobb es meg csak sorba se kene allniuk + rajuk se kene varni
egesz nap nem csinalnak semmit amugyse, nekem meg mint a tarsadalom fontos tagjanak dolgoznom kene, nem serult nyuggerek varasaval pazarolnom a draga idom

kosz dejv


a kurva anyjukat baszdmeg

amikor visszavittem a leletemet a háziorvoshoz, ott ültek egy kibaszott nagy falkában

mivel ismerem az orvost (fia osztálytársam volt), halkan bekopogtam, hogy meghoztam a leletet
ezek baszdmeg egyből sugdolóztak, hogy hu mekkora egy fasz, protekció etc
egyik felbátorodva odajön hozzám, hogy uram várja ki a sorát
nemtudom mit mondhattam de valami hasonlót az anyád picsájához, meg hogy én csak egy papírt adok be, nem pedig a megváltást várom
kijött az asszisztens, odaadtam a papírt, a vén kurva azt mondta nekem hogy dögöljek meg, mondom ön közelebb van hozzá, csak ön után

aztán leléptem

tldr: vad és undorító nyuggerek
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 28 2014 10:07am
Quote (Rawen @ 28 Aug 2014 17:29)
röhögök


Quote (NerfHydraDPS @ 28 Aug 2014 17:32)
well played



kosz tesok etc

egyebkent onkontroll gyakorlasara teljesen jo volt a szituacio
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 28 2014 10:07am
Quote (TrollBoss @ 28 Aug 2014 18:03)
a kurva anyjukat baszdmeg

amikor visszavittem a leletemet a háziorvoshoz, ott ültek egy kibaszott nagy falkában

mivel ismerem az orvost (fia osztálytársam volt), halkan bekopogtam, hogy meghoztam a leletet
ezek baszdmeg egyből sugdolóztak, hogy hu mekkora egy fasz, protekció etc
egyik felbátorodva odajön hozzám, hogy uram várja ki a sorát
nemtudom mit mondhattam de valami hasonlót az anyád picsájához, meg hogy én csak egy papírt adok be, nem pedig a megváltást várom
kijött az asszisztens, odaadtam a papírt, a vén kurva azt mondta nekem hogy dögöljek meg, mondom ön közelebb van hozzá, csak ön után

aztán leléptem

tldr: vad és undorító nyuggerek


lel
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 28 2014 10:08am


fonál
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 28 2014 10:18am
Quote (Saenchai @ Aug 28 2014 05:25pm)
http://www.youtube.com/watch?v=6DUZgPXE11g


aki igy tudja baszatni 1 partyban, az ne sirja el magat a buszon, ha leulok elotte 1 helyre
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 28 2014 10:20am
Quote (TrollBoss @ Aug 28 2014 06:03pm)
a kurva anyjukat baszdmeg

amikor visszavittem a leletemet a háziorvoshoz, ott ültek egy kibaszott nagy falkában

mivel ismerem az orvost (fia osztálytársam volt), halkan bekopogtam, hogy meghoztam a leletet
ezek baszdmeg egyből sugdolóztak, hogy hu mekkora egy fasz, protekció etc
egyik felbátorodva odajön hozzám, hogy uram várja ki a sorát
nemtudom mit mondhattam de valami hasonlót az anyád picsájához, meg hogy én csak egy papírt adok be, nem pedig a megváltást várom
kijött az asszisztens, odaadtam a papírt, a vén kurva azt mondta nekem hogy dögöljek meg, mondom ön közelebb van hozzá, csak ön után

aztán leléptem

tldr: vad és undorító nyuggerek


swag
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 28 2014 10:32am
Quote (TrollBoss @ Aug 28 2014 06:03pm)
a kurva anyjukat baszdmeg

amikor visszavittem a leletemet a háziorvoshoz, ott ültek egy kibaszott nagy falkában

mivel ismerem az orvost (fia osztálytársam volt), halkan bekopogtam, hogy meghoztam a leletet
ezek baszdmeg egyből sugdolóztak, hogy hu mekkora egy fasz, protekció etc
egyik felbátorodva odajön hozzám, hogy uram várja ki a sorát
nemtudom mit mondhattam de valami hasonlót az anyád picsájához, meg hogy én csak egy papírt adok be, nem pedig a megváltást várom
kijött az asszisztens, odaadtam a papírt, a vén kurva azt mondta nekem hogy dögöljek meg, mondom ön közelebb van hozzá, csak ön után

aztán leléptem

tldr: vad és undorító nyuggerek


hasonlo, csak en felek toluk es maskepp oldottam meg
idopontra jottem
erre ozt ul legalabb 14 nyugdijas reggel 7kor az ajto elott
mondom mes wtf
en nem bekopogtam inkabb csak felhivtam h miafasz van es nev szerint behivott utana
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 28 2014 10:49am
Quote (putincykavodka @ Aug 28 2014 05:32pm)
hasonlo, csak en felek  toluk es maskepp oldottam meg
idopontra jottem
erre ozt ul legalabb 14 nyugdijas reggel 7kor az ajto elott
mondom mes wtf
en nem bekopogtam inkabb csak felhivtam h miafasz van es nev szerint behivott utana


sok szenilis öreg ül a pszichiátrián korán reggel :XD:XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll